Peeling do ciała Efektima- cukier i olej z czarnuszki oraz sól i olej konopny

Peeling do ciała Efektima

Bardzo lubię peelingi do ciała i to im mocniejsze tym lepsze :), ale te nieco bardziej delikatne też są fajnie, szczególnie jeśli zachwycają na przykład zapachem. Peeling do ciała Efektima w saszetce to nowość marki, a jak się u mnie sprawdziły dowiecie się już za chwilę.

Do wyboru mamy cztery wersje peelingów w saszetce: cukier i olej kokosowy, cukier i czarnuszka, sól i olej awokado i sól i olej konopny. Każda saszetka ma pojemność 30 ml i kosztuje ok 7 zł. Można je kupić na przykład w Rossmannie. To świetne rozwiązanie na podróż, żeby nie zabierać dużego opakowania, albo dla tych co nie do końca są fanami peelingów i używają ich tylko od czasu do czasu. Ja mam dwie wersję, ale mam też ochotę poznać pozostałe dwie.

Peeling do ciała Efektima cukier i olej z czarnuszki

Peeling do ciała Efektima cukier i olej z czarnuszki

Zaczęłam od peelingu cukrowego z olejem z czarnuszki, bo byłam go bardziej ciekawa. Linia z olejem konopnym jest mi dobrze znana, a czarnuszka to dla mnie nowość. Muszę wam powiedzieć, że ten peeling pachnie po prostu genialnie. Jeśli podoba wam się zpach czarnuszki, to koniecznie musicie go spróbować, bo to bardzo ciekawy i w sumie niecodzienny zapch. Czuć go w całej łazience, nie tylko w trakcie używania, ale i póżniej. Ja zostawiłam otwarte opakowanie i pachniało mi jeszcze ze dwa dni.

Peeling do ciała Efektima

Jest to peeling cukrowy, więc drobiny są dość spore. Kosmetyk jest raczej delikatny, będzie więc dobry dla osób,które nie lubią ostrych drobinek. Takie opakowanie wystarcza na jedno użycie na całe ciało. Peeling zostawia delikatną ochronną wastewkę, tak że nawet nie trzeba już używac balsamu. Ja jestem zakochana w tym zapachu i choćby daletego z przyjemnością będę do niego wracać.

Peeling do ciała Efektima


Peeling do ciała Efektima sól i olej konopny

Peeling do ciała Efektima sól i olej konopny

Bardzo lubię linię z olejem konopny, więc naturalnie wybrałam sobię także i tę wersję pellingu. Nie zawiodłam się jeśli chodzi o zapach, znam go już z innych kosmetyków i zdązyłam polubić. Jest to peeling solny, więc drobinki są mniejsze i mam wrażenie, że jest ich więcej. Jest ciut mocniejszy niż wersja z czarnuszką, ale nie jest to barrdzo mocny zdzierak. Tak samo jak poprzednik wystarcza na jedno użycie i zostawia na skórzę delikaną wartwę ochronną.

Peeling do ciała Efektima

Posdsumowując Peeling do ciała Efektima cukier i olej z czarnuszki oraz sól i olej konopny to dla mnie świetna opcja na wyjazdy. Saszetki są małe i poręczne, zawsze się gdzieś zmieszczą. Można wrzucić nawet do torebki. Pachną pięknie, delikatnie peelingują skórę i sprawiają, że staje się mękka, gładka i pachnąca. Zdecydowanie warto się im przyjrzeć bliżej.

Dajcie koniecznie znać, czy mieliście już Peeling do ciała Efektima cukier i olej z czarnuszki oraz sól i olej konopny? A może inne jego wersje?

Zobacz także: