Rossman – 40% – w końcu i ja dałam się skusić ;).

Do tej pory trzymałam się dzielnie, jednak w ostatnim dniu szaleństwo rossmanowej promocji dopadło i mnie. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że byłam bardzo rozważna i do zakupów podeszłam minimalistycznie. Może troszeczkę przyczynił się do tego fakt, że nie miałam możliwości wybrać się do Rossmana i o zakupy poprosiłam koleżankę. Może, też dlatego, że akurat tego co chciałam już nie było. Chociaż nie, na pewno nie ;). Poprosiłam między innymi o jasny lakier do paznokci i różową pomadkę, a cień to już pomysł koleżanki, zresztą bardzo udany :).

  • Lovely Color Mania w kolorze 341. Delikatny nudziak, na paznokciach jaśniejszy, niż na zdjęciu. Jak informuje producent z satynową poświatą.
  •   Podwójny cień do powiek Intense Effect Manhatan Latte Me Too 29W/11A.  Zestaw dwóch cieni –  jeden w kolorze jasnego beżu ze złotą teksturą, a drugi w kolorze starego złota.

 

  • Eliksir nawilżająca pomadka do ust od Wibo w kolorze 05. Tej pomadki jestem szczególnie ciekawa, bo chyba wszyscy już ją mają i nie widziałam jej niepochlebnych recenzji.
Zakupy chodź niewielkie bardzo mnie cieszą, zwłaszcza, że ich koszt to ok 20zł. Mogę się troszkę mylić bo nie znam dokładnej ceny cienia Manhatan.