ON TOP! Celia winylowy lakier do paznokci nr 50

ON TOP! Celia winylowy lakier Szukam w myślach i do głowy przychodzi mi tylko jeden lakier do paznokci Celia, jaki miałam okazję używać, ale za to, jaki był to lakier. Nie dość, że kolor piękny, to w dodatku sam lakier bardzo trwały. Możecie go sobie obejrzeć we wpisie: Trwały, szybkoschnący, a w dodatku tani lakier do paznokci, czyli Celia Lakier Winylowy nr 14 Dzisiaj natomiast chcę Wam pokazać ON TOP! Celia winylowy lakier w kolorze 50. Jest to typowy nudziak, z drobnym dodatkiem. Srebrnymi drobinkami, które niestety widać tylko w słońcu.

Lakier znalazłam w jednej z paczek od BLOGmedia i musiał długo czekać na swoją kolej, ponieważ na moich paznokciach przez kilka ostatnich miesięcy gościły hybrydy. Kiedy już je zdjęłam paznokcie były w tak kiepskim stanie, że nie nadawały się ani do malowania ani do wystawiania na widok publiczny. Teraz kiedy trochę doszły do siebie, przypomniałam sobie, że w mojej kosmetyczce leży taki śliczny nudziaczek.

ON TOP! Celia winylowy lakier

Niestety pierwsze użycie mnie rozczarowało. Lakier malował kiepsko, smużył, nie krył zbyt dobrze. Praktycznie, zanim zdążyłam zrobić zdjęcia, już zszedł. Trzymał mi się dosłownie jeden dzień. Żeby całkiem nie zrzucać winy na sam lakier muszę powiedzieć, że na moich paznokciach lakiery trzymają się bardzo krótko – maksymalnie dwa dni. Dlatego tak chętnie korzystam z dobroci hybryd, mimo że osłabiają moje paznokcie, to jednak sprawiają, że bardzo długo mam z nimi spokój. Wracają jednak do lakieru winylowego Celia, to ten jeden dzień mnie zdziwił. Jest to przecież lakier winylowy, czyli bardziej długotrwały niż zwykłe lakiery i jego poprzednik trzymam się u mnie do 5 dni. Za którymś razem jednak nałożyłam go, nie bezpośrednio na płytkę paznokcia, ale na bazę i nie mogłam uwierzyć, że to ten sam lakier. Krył o wiele lepiej i wcale tak nie smużył. Dużym plusem tego lakieru jest także to, że błyskawicznie wysycha.

Kolor, który posiadam, to naprawdę ładny kremowy beż ze srebrnymi drobinkami. Drobinki niestety widać tylko w słońcu albo lampie aparatu, a szkoda, bo lakier z nimi naprawdę zyskuje. Buteleczka jest nieduża – 6 ml i zgrabna. Pędzelek wygody, dość fajnie się nim maluje.

ON TOP! Celia winylowy lakier ON TOP! Celia winylowy lakier ON TOP! Celia winylowy lakier

Musicie wybaczyć lekkie niedociągnięcia, ale odzwyczaiłam się od malowania paznokci.

ON TOP! Celia winylowy lakierON TOP! Celia winylowy lakierON TOP! Celia winylowy lakier

Jak Wam się podoba taki kolor? Malujecie jeszcze paznokcie zwykłymi lakierami, czy robicie tylko hybrydy?