Trwały, szybkoschnący, a w dodatku tani lakier do paznokci, czyli Celia Lakier Winylowy nr 14 :)

 
Zanim jeszcze skusiłam się na hybrydy kupiłam sobie śliczny beżowo złoty lakier winylowy marki Celia. Skusiłam się na niego nie tylko dlatego, że lubię błyskotki na paznokciach, ale także ze względu na większą trwałość lakierów winylowych, podobno trzymają się nawet do 10 dni. Byłby to naprawdę świetny wynik, bo zwykle lakier z moich paznokci schodzi po dwóch maksymalnie trzech dniach.  Jeśli jesteście ciekawi, czy polubiłam Lakier Winylowy Celia zapraszam do dalszej części notki.

Jak możecie zauważyć nr 14 byłby typowym nudziakiem, gdyby nie miał zanurzonych w sobie migoczących na złoto, zielono, różowo i fioletowo drobinek, dzięki którym znacznie zyskuje na atrakcyjności. Jest zamknięty w okrągłej, szklanej, 10 ml butelce. Pędzelek jest dość cienki i precyzyjny, bardzo dobrze się nim maluje.
Praktycznie do uzyskania dobrego krycia wystarczy jedna warstwa, ale ja nałożyłam dwie, bo jakoś pewniej się wtedy czuję. Schnie praktycznie od ręki, co niesamowicie mnie cieszy, bo czyni manicure łatwym i przyjemnym. Nie należę niestety do osób, które lubią czekać. Druga i kolejne warstwy, jeśli ktoś miałby potrzebę nałożyć więcej, schną równie szybko.
Sam kolor jest także świetny, bo pasuje zarówno na co dzień jak i na większe wyjścia, nie jest to typowe złotko, ale właśnie beż z błyskotkami. Zresztą zobaczcie sami.
Pozostaje jeszcze kwestia trwałości. Pewnie jesteście ciekawi, czy wytrzymał 10 dni. Nie wytrzymał, ale trwałość i tak jest bardzo zadowalająca, bo spokojnie mogłam go nosić przez 5 dni. Czwartego dnia pojawiły się starte końcówki, a piątego niewielkie odpryski i wtedy lakier zmyłam. Zmywa się całkiem przyzwoicie, chociaż wiadomo, że jak każdy lakier z drobinkami nie schodzi od pierwszego przetarcia zmywaczem. Kosztował nie całe 9 zł, więc uważam, że był to bardzo udany zakup i na pewno nie mój ostatni.

Ciekawa jestem, czy znacie lakiery winylowe? I jak długo się u Was trzymają? Poradźcie mi proszę dobrą oliwkę do skórek, żeby nie były takie suche. 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 2 votes
Brand Name
Celia
Product Name
Celia Lakier Winylowy
Price
PLN 8,90