Walentynkowe zdobienie, w ramach Akcji Celebruj Chwile z Arcy Joko :).

Z tą edycją Akcji Celebruj chwile miałam nie lada kłopot. Z jednej strony bardzo lubię brać udział w Akcjach Arcy Joko i już obiecałam, a z drugiej jakoś nie mogłam się zdecydować, który temat wybrać.
W końcu mnie olśniło i zainspirowana Akcją zrobiłam sobie prezent na Walentynki i wybrałam się na manicure hybrydowy. Wybrałam klasyczną, bardzo elegancką, ale zarówno seksowną czerwień, absolutnie nie nudną bo z odrobiną pikanterii. Lakier z daleka wygląda na zwykłą czerwień, ale jeśli przyjrzymy się uważnie, dostrzeżemy zatopione w nim cudownie mieniące się drobinki. Aby nie było wątpliwości co do charakteru manicure, serdeczne palce zdobią urocze złote serduszka.

Tę godzinę przeznaczoną na manicure spędziłam przy kawie, w niezwykle sympatycznym towarzystwie. Wyszłam zrelaksowania, od ręki piękniejsza i bardziej pewna siebie. Niby to tylko paznokcie, ale sami wiecie jak jest ;). Może Was też zainspiruje jeśli nie do manicure, to do robienia prezentów też samemu sobie, w końcu to my powinniśmy siebie kochać najbardziej ;).
Udanych Walentynek kochani zarówno dla tych, którzy j je obchodzą jak i dla tych którzy nie obchodzą <3, mam nadzieję, że wszyscy spędzimy ten dzień niezwykle przyjemnie :).