Organic Shop żel pod prysznic mandarynka i masło mango :)

organic shop żel pod prysznic

Drugi tydzień ferii upływa nam na chorowaniu. Aurze na szczęście przeszło zadziwiająco szybko, ale za to przeszło na mnie i za nic nie chce odpuścić. Mieliśmy w planach, lodowisko, kino, oglądanie budowli z Lego, a tymczasem cały tydzień siedzimy w domu. Na szczęście babcia nas odwiedziła, bo dzieci były już okrutnie znudzone. Nie o chorowaniu jednak dzisiaj chciałam Wam opowiedzieć tylko o bardzo fajnym Energetycznym organicznym żelu pod prysznic Organic Shop.

Już jakiś czas temu zauważyłam, że powoli i do mojej małej miejscowości docierają różne kosmetyczne smaczki. Pojawiły się rosyjskie kosmetyki, maski w płacie Mizon i wiele innych ciekawostek. Między innymi kosmetyki Organic Shop. Obejrzałam sobie wszystkie szampony, balsamy do włosów i żele do mycia twarzy, ale koniec końców zdecydowałam się na żel pod prysznic. Na przekór zimie i może na przywołanie wiosny wybrałam coś w letnich klimatach. Uwielbiam kosmetyki, które pachną mango, wybrałam więc żel na bazie ekstraktu z mandarynki i masła mango.

organic shop żel pod prysznic

Moją uwagę przykuła przede wszystkim cena, ale także obietnica organicznego składu i brak SlS-u, parabenów i silikonów w składzie.

Skład:

organic shop żel pod prysznic

Producent obiecuje nam soczystą bogatą w witaminy mandarynkową burzę, wypełnioną aromatem świeżych owoców.  98% składników żelu ma pochodzenie roślinne.

Składniki aktywne:

  • Organiczny olej mandarynki – odżywia skórę w witaminy, nawilża i tonizujące.
  • Organiczne masło mango – przywraca i chroni skórę, czyniąc ją miękką, elastyczną , nadaje skórze zdrowy naturalny kolor.

organic shop żel pod prysznic

 

Pojemność opakowania: 280 ml. Cena 8 zł.

Samo opakowanie jest nie tylko ładne, ale i wygodne, dzięki temu, że zostało wyposażone w pompkę.

organic shop żel pod prysznic

W środku mamy przezroczysty żel, który konsystencją bardzo przypomina olejkowe produkty do mycia ciała. Pachnie pięknie. Trochę latem, trochę świętami i chociaż zdecydowanie bardziej czuć w nim mandarynkę niż mango i tak bardzo mi się podoba.

organic shop żel pod prysznic

Żel ładnie myje i odświeża, nałożony na mokra skórę zamienia się w lekką piankę. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia i nie wysusza mojej skóry. Zostawia ją przyjemnie gładką i pachnącą. Zdecydowanie umila mi codzienne kąpiele zarówno aromatem, jak i swoim działaniem. Muszę się koniecznie wybrać jeszcze po żel do mycia twarzy i może szampon.

Bardzo jestem ciekawa czy znacie kosmetyki Organic Shop ? Polecacie, któryś szczególnie?