Dziewczęcy rumieniec z Shiseido Luminizing Satin Face Color RD 103 :)

Shiseido Luminizing Satin Face Color RD 103

Róż dla mnie to taka kropka nad „i” jeśli chodzi o wykończenie makijażu i od kilku lat jestem jego wielką miłośniczką. Chociaż mocno ograniczyłam moje różowe zapasy i obecnie posiadam tylko cztery sztuki moja miłość do tego rodzaju kosmetyków nie słabnie, wręcz przeciwnie. Rozsądek bierze jednak górę i to co mam obecnie na razie mi wystarczy. Dzisiaj  opowiem o moim ostatnim odkryciu, czyli różu do policzków Shiseido Luminizing Satin Face Color RD 103, który przybył do mnie z perfumerii internetowej Perfumesco. 

Kolorówka Shiseido towarzyszy mi już od kilku lat i nigdy się na niej nie zawiodłam. Shiseido Luminizing Satin Face Color RD 103  to róż w pięknym, ciepłym różowo – brzoskwiniowy odcieniu, który mnie powiem nieskromnie bardzo pasuje. Cząsteczki pudrowe zawarte w różu doskonale się rozprowadzają, wygładzają i wyrównują strukturę skóry, pozwalają stopniować kolor w zależności od aktualnych potrzeb. Róż zapewnia długotrwałą świeżość wykończenia i nie przesusza skóry. Cera wygląda promiennie i zdrowo oraz wyjątkowo świeżo. Kosmetyk ma pudrowo-satynowa konsystencję i pozostawia skórę delikatną i jedwabiście gładką.

Shiseido Luminizing Satin Face Color RD 103

Róż ten jest dostępny w kilku odcieniach i na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie. Polecam jednak sprawdzić kolor na żywo jeśli macie taką możliwość, bo zdjęcia z internetu nie zawsze pokazują rzeczywisty kolor, ciężko go po prostu uchwycić. Ja na przykład myślałam, że RD 103 Petal jest o wiele ciemniejszy. W niczym to jednak nie przeszkadza, bo nie podobają mi zbyt mocno podkreślone policzki wolę delikatny i subtelny efekt. Zresztą w przypadku tego różu intensywność koloru można bez problemu budować, dodają kolejne warstwy.

Shiseido Luminizing Satin Face Color RD 103 Shiseido Luminizing Satin Face Color RD 103

Sam róż znajduje się w eleganckiej czarnej kasetce z lusterkiem. W środku znajdziemy też mały pędzelek do nakładania różu, który jest całkiem przyzwoity i jeśli się spieszę to używam właśnie jego.

Shiseido Luminizing Satin Face Color RD 103 Shiseido Luminizing Satin Face Color RD 103

Dużą zaletą różu jest to, że uzyskany za jego pomocą rumieniec jest bardzo naturalny i dziewczęcy produkt ładnie stapia się ze skórą i trwa na niej przez cały dzień. Nie ściera się i nie tworzy plam. Świetnie nadaje się na co dzień,  bo delikatnie muśnięty nim policzek wygląda młodzieńczo i promiennie, a także na większe wyjścia. Odkąd go mam praktycznie nie używam innego różu :). Kolor RD 103 Petal będzie świetny dla młodych dziewczyn i osób początkujących, bo nie można sobie zrobić nim krzywdy. Musiałam go nałożyć naprawdę szczodrą ręką, żeby aparat go uchwycił.

Shiseido Luminizing Satin Face Color RD 103 Shiseido Luminizing Satin Face Color RD 103 Shiseido Luminizing Satin Face Color RD 103

Jak Wam się podoba efekt?, bo ja jestem bardzo zadowolona. Znacie perfumerie internetową Perfumesco?

Jeśli jesteście ciekawi róży Shiseido, rzućcie koniecznie okiem do Perfumesco znajdziecie je tam w bardzo dobrej cenie, a także wiele innych atrakcyjnych promocji :).

perfumesco