Naturalne perfumy z feromonami THEA

Naturalne perfumy z feromonami THEA

Zmysłowe, tajemnicze dyskretne? Perfumy, które cię ubiorą i rozbiorą. Idealne, jeśli chcesz mieć poczucie, że przyciągasz innych, wzbogacone feromonami, a na dodatek jeszcze naturalne. Nie mogłam się oprzeć takiemu opisowi i musiałam sprawdzić, jak będą mi się nosić Naturalne perfumy z feromonami THEA. 

Jeśli mnie śledzicie na Istagramie, to wiecie, że perfumy dostałam od Alicji, to znaczy od Mikołaja z innymi fajnymi prezentami.

Naturalne perfumy z feromonami THEA

Naturalne perfumy !

Jeśli sobie dobrze przypominam, to do tej pory nie miałam naturalnych perfum, raz jeden, ale takie w formie olejku, więc nie do końca się liczy. Możecie się, więc domyślić, że byłam ich ogromnie ciekawa. Zwłaszcza po przeczytaniu opisu od razu wiedziałam, że chcę je wypróbować. Przyjrzyjmy się, więc im dokładnie. Opakowanie proste, klasyczne bardzo mi się spodobało. Tekturowy kartonik jest czarno-fioletowy jakby satynowy.

Naturalne perfumy z feromonami THEA

Nuty zapachowe:

Jeśli chodzi o nuty zapachowe, to znajdziemy tu wanilię, drewno, czarną porzeczkę, goździki i słodkie egzotyczne owoce. Przyznam, że ciut martwiła mnie wanilia, bo nie przepadam za nią w perfumach, ale na szczęście bez powodu. Zapach spodobał mi się praktycznie od pierwszego użycia.

Jest mocny, ale nie za mocny, może ciut specyficzny, ale mnie się podoba. Na początku czuć w nim owoce z delikatną nutą wanilii, po chwili zapach się rozwija i do głosu dochodzi także drewno, które dodaje całości charakteru. Bardzo mnie cieszy, że jest to zapach owocowy a nie kwiatowy, bo używanie tych drugich najczęściej kończy się u mnie migreną. Tymczasem Naturalne perfumy z feromonami THEA, w ogóle nie przyprawiają mnie o ból głowy, co mnie oczywiście bardzo cieszy.

Naturalne perfumy z feromonami THEA

Bardzo polubiłam się z tym zapachem i z przyjemnością go używam. Dla mnie jest świetny na co dzień. Cudownie otula w zimowe dni. Żałuję ogromnie, że nie potrafię opowiadać o perfumach tak jak moja koleżanka, która kilka lat temu zaraziła mnie miłością do zapachów.Mam, jednak nadzieję, że mimo tego udało Wam się choć trochę wyobrazić sobie zapach THEA.

Dla ciekawych skład perfum:

AQUA, ETHYL ALCOHOL, RIBES NIGRUM EXTRACT, VANILLA ESSENTIAL OIL, MONOI ESSENTIAL OIL, WHITE MUSK EXTRACT, CEDRUS ATLANTICA (CEDARWOOD) BARK OIL, EUGENIA CARYOPHYLLUS (CLOVE) FLOWER OIL, SYZYGIUM AROMATICUM ESSENTIAL OIL, CARICA PAPAYA EXTRACT, ANDROSTENONE, ANDROSTENOL

Naturalne perfumy z feromonami THEA możecie kupić w sklepie internetowym, kosztują 73 zł za 30 ml.

Jeśli chodzi o trwałość, to u mnie jest to ok 5 godzin, chociaż wiadomo, że z czasem tracą na intensywności. Zużyłam ich już ponad połowę i chętnie wypsikam do ostatniej kropelki.

Naturalne perfumy z feromonami THEA

To teraz przejdźmy do najważniejszego :). Naturalne perfumy z feromonami THEA rzeczywiście ubierają, a raczej otulają jak ciepły szal zapachem, a czy rozbierają? To pozostanie moją słodką tajemnicą, a jeśli jesteście ciekawi, to sami musicie sprawdzić ;).

Napiszcie mi koniecznie jakie zapachy najbardziej lubicie i czym pachniecie w zimowe dni i wieczory?