Wygraj prostownicę Remington Keratin Protect

Wygraj prostownicę Remington Keratin Protect

Moja relacja z Ritual Hair Party z Remingtonem bardzo Wam się spodobała i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W związku z tym mam dla Was niespodziankę. Razem z marką Remington postanowiliśmy obdarować jedną z Was  produktem z nowej linii Keratin Protect. Wystarczy odpowiedzieć na jedno, proste pytanie konkursowe. 

Nagrodą główną w konkursie będzie Inteligentna prostownica z linii Keratin Protect, bo to własnie ona, mnie wielbicielkę prostych włosów najbardziej zachwyciła. Także ona sprawiła, że moja fryzura dostała tyle komplementów, a wszyscy pytali, co zrobiłam z włosami, że tak pięknie wyglądają.

Ritual Hair Party z Remingtonem

Dlaczego warto się skusić właśnie na prostownice Remington?

keratinprotect.pl

  • Przede wszystkim dlatego, że jest wyposażona w inteligentny system, który sprawdza stan naszego włosa i dostosowuje do niego temperaturę prostowania, zmniejszając ją tam, gdzie włosy są bardziej przesuszone. Dzięki temu unikamy dodatkowych zniszczeń przy prostowaniu.
  • Dodatkowo płytki ceramiczne w tej prostownicy zawierają molekuły keratyny i oleju migdałowego. Uwalniają się one pod wpływem ciepła w trakcie prostowania i sprawiają, że włosy są nie tylko bardziej chronione przed wysoką temperaturą, gładkie i miękkie, ale też pięknie błyszczą i wyglądają zdecydowanie zdrowiej. Ten efekt wspaniale było widać nawet na moich mocno zniszczonych zabiegami fryzjerskimi włosach.
  • Dodatkowo prostownica ma wygodny, 3-metrowy obrotowy kabel i futerał, w który można ją schować od razu po prostowaniu, nie czekając aż wystygnie.

Jak wygrać prostownice?

Aby wygrać prostownicę, wystarczy odpowiedzieć w komentarzu poniżej na jedno proste pytanie i dodatkowo udostępnić mój wpis

Jak się bawiłam na Ritual Hair Party z Remingtonem

na swoim profilu na FB lub Instagramie.

Konkurs będzie trwał od dziś do 13.11.2017 do godz. 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu pod tym postem 14.11.2017. Zwycięzcą zostanie osoba, która najciekawiej odpowie na pytanie konkursowe. Swoje wypowiedzi należy umieszczać w komentarzu pod tym wpisem.

Pytanie konkursowe:

Przed chwilą dowiedziałaś się, że znajomi zabierają Cię na niesamowitą imprezę, jednak masz tylko 15 minut na fryzurę.  Co robisz, aby wyglądać świetnie?

Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Może to być wypowiedź opisowa, ale możecie też dołączyć zdjęcie przedstawiające tę fryzurę. Zdjęcia waszych fryzur będą dodatkowym atutem. Zdjęcia można dodawać w komentarzach. Jeśli nie macie disqusa to nie problem, na blogu można komentować jako gość. Pełny regulamin konkursu możecie zobaczyć tutaj.

Proszę także, abyście w komentarzu dodali link do Waszego profilu na Facebooku lub Inastagramie gdzie udostępniliście wpisabym mogła to łatwo sprawdzić. Będzie mi też bardzo miło jeśli w komentarzu dacie  mi znać, gdzie obserwujecie mojego bloga.

Życzę Wam powodzenia i już nie mogę się doczekać Waszych pomysłów.

WYNIKI KONKURSU:

Nagrodę otrzymuje Nihil Novi. Gratuluję 🙂

Hmm, 15 minut to zdecydowanie niewiele, kiedy ma się dwie lewe ręce do układania włosów, dlatego muszę sięgnąć po sposoby szybkie i efektowne. Moje włosy łatwo odkształcają się od koka-podomki, więc tym razem postanawiam przekuć to na swoją korzyść! Wgniatam w kosmyki trochę pianki i zwijam na czubku głowy, aby uzyskać efekt delikatnych fal. W międzyczasie szukam mojej intensywnie złotej opaski, która nawet z przeciętnej fryzury wyczaruje stylizację godną księżniczki. Efekt końcowy to coś mniej więcej w tym guście:

Miniatura

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za udział i takie fajne odpowiedzi. Wybór naprawdę nie był prosty.