Jak się bawiłam na Ritual Hair Party z Remingtonem ?

Jak to się stało, że o mało nie wsiadłam do pociągu? W jaki sposób na jeden dzień przeniosłam się w czasie i wskoczyłam w stykówkę Jackie z serialu „Różowe lata 70” ? Czy prostownica może być inteligentna? I co sprawiło, że moje matowe, zniszczone włosy zachwycały swoim wyglądem? A przede wszystkim, jak bawiłam się na Ritual Hair Party z Remingtonem? Tego wszystkiego dowiecie się już za chwilę.

W sobotę miałam kolejną okazję, żeby wybrać się do Warszawy, tym razem pojechałam na zaproszenie marki Remington i wzięłam udział w Ritual Hair Party.

Tradycyjnie i tym razem nie obyło się bez przygód, bo o mało co nie wsiadłabym do pociągu. Czemu ? Z przyzwyczajenia:). Jak tylko przekroczyłam progi dworca w głośnikach rozległa się komunikat, że mój pociąg już czeka. Poszłam, więc na peron, z którego jeżdżę zawsze, ale pociągu tam nie zastałam. Stwierdziłam więc, że wezmę sobie miejscówki i po jakimś czasie wróciłam w to samo miejsce, które jak się pewnie domyślacie, dalej było puste. Coś mnie w końcu tchnęło, sprawdziłam i okazało się, że wszystko się zgadza oprócz numeru peronu. Właściwy był po drugiej stronie dworca, na szczęście zdążyłam chwilkę przed odjazdem.

Potem już wszystko poszło gładko. Na dworcu w Warszawie spotkałam się z Basią i razem ruszyłyśmy na miejsce, po drodze zahaczając o Costa Coffee gdzie wypiłyśmy kawę i pyszną zimową herbatę z Agatą i Olą. Po kawie wszystkie razem poszłyśmy już prosto do Ritual Club, gdzie czekali już na nas organizatorzy. Spotkałyśmy się też z pozostałymi zaproszonymi dziewczynami. 

POWITANIE 

Ritual Hair Party z Remingtonem

Zaraz po oficjalnym powitaniu został nam przedstawiony plan spotkania i wszystkie się przedstawiłyśmy. Każda z nas opowiedział coś o sobie. Tym sposobem mogliśmy się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, o których zwykle nie wspominamy na blogu. Kto ma owczarka (to ja), kto kota, a kto rybki, kto pracuje na kolei, a kto studiuje coś skomplikowanego i ciężkiego do zapamiętania.

Ritual Hair Party z RemingtonemRitual Hair Party z Remingtonem

W międzyczasie przybył też gość specjalny. Powiem Wam, że nie można było trafić lepiej, jeśli chodzi o włosowe klimaty. Zresztą za chwilę zobaczycie sami i na pewno przyznacie mi rację.

JEMY PYSZNOŚCI, PIJEMY KAWĘ I PLOTKUJEMY 🙂

Po tym, jak już wszyscy się poznaliśmy przyszła pora na obiad. Pyszne jedzenie, świetne towarzystwo i pogaduchy, wprawiły nas w doskonałe nastroje.

Ritual Hair Party z Remingtonem

Po obiedzie oczywiście kawa i coś słodkiego.

Ritual Hair Party z Remingtonem

Jest i nasz gość specjalny. Myślę, że nikomu nie muszę przedstawiać czołowej włosomaniaczki, czyli Anwen.

Ritual Hair Party z Remingtonem

 Z CZYM SIĘ JE TO SEO I JAK WYGLĄDAJĄ BLOGOWE WSPÓŁPRACE ?

Po obiedzie miałyśmy okazję posłuchać i porozmawiać  na temat SEO i współprac blogowych. Fajnie było się dowiedzieć i porównać doświadczenia obu stron i blogerów i agencji. Niesamowicie podobał mi się wykład z SEO. Konkretny, rzeczowy, a przede wszystkim zrozumiały.

Ritual Hair Party z Remingtonem

W końcu wiem, o co chodzi z tymi nagłówkami H1, H2, czy H3, a co ważniejsze gdzie i jak je używać. Do tej pory robiłam to intuicyjnie, a po tym wykładzie już zmieniłam parę rzeczy.

TESTUJEMY NOWOŚCI KERATIN PROTECT I ROBIMY SIĘ NA BÓSTWO

 

Wykłady świetna sprawa, ale przecież my tu przyjechałyśmy z powodu włosów oraz 80- lecia marki Remington i inauguracji nowej linii produktów Keratin Protect. Ta seria to innowacja w stylizacji włosów. Urządzenia wyposażone są w powłoki ceramiczne i dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii zawierają keratynę i olej migdałowy, które uwalniają się w trakcie stylizacji, dzięki czemu włosy pozostają mocne, a jednocześnie są gładkie i błyszczące.

W skład linii wchodzi 7 produktów: inteligentna prostownica, suszarka,  obrotowa lokówko suszarka, szczotka do prostowania włosów, lokówka stożkowa, szczotka zwiększająca objętość włosów i lokówka automatyczna.

Ritual Hair Party z RemingtRitual Hair Party z Remingtonem

Ja w kręconych włosach powiedzmy, że nie wyglądam  korzystnie, żeby nie powiedzieć, że wyglądam jak stara ciotka, dlatego najbardziej zainteresowały mnie produkty prostujące.

Skoro już mówimy o stylizacji włosów, to pora przejść do kolejnej atrakcji, jaka została dla nas przygotowana. Zaraz po wykładzie z Seo zjawiły się trzy panie z Atelier Agata Szpejna. Przybyły one aby zrobić nam piękne fryzury i pokazać jak działają urządzenia z linii Keratin Protect. Oj działo się działo. Oczywiście Ci, co mieli kręcone włosy prostowali.

Ritual Hair Party z Remingtonem

Zwróćcie uwagę, jaki fajny efekt prostych włosów można otrzymać szczotką prostującą. Do tej pory byłam pewna, że z tak mocno kręconymi włosami poradzi sobie tylko prostownica.

Z kolei Ci, co mieli proste włosy, kręcili, przecież to oczywiste, że każdy chciałby coś innego niż ma na co dzień.

Ritual Hair Party z RemingtonemRitual Hair Party z RemingtonemŻal były się rozstawiać, ale trzeba było ruszyć w drogę powrotną, w końcu pociąg nie zaczeka. Jestem bardzo zadowolona z tego wyjazdu. Organizatorzy spisali się świetnie i robili co mogli aby każda z nas poczuła się ważna i doceniona. Cieszę się, że poznałam tyle świetnych dziewczyn i spotkałam się z tymi które znam już dobrze. Kontakty z ludźmi to zawsze największa wartość takich spotkań. Zdobyłam też nowe umiejętności, wskoczyłam w stylówkę z lat 70, wypytałam Anwen o moje włosy i naprawdę dobrze się bawiłam na Ritual Hair Party z Remingtonem.

Kiedy czekałam na swoją kolej, udało mi się porozmawiać z Anwen. Muszę Wam powiedzieć, że to niezwykle miła, sympatyczna i uśmiechnięta dziewczyna. Zapytałam ją, jak sobie radzić z włosami beznadziejnymi. Wielokrotnie dekoloryzowanymi, rozjaśnianymi, no i nie ma się co czarować zniszczonymi i przesuszonymi. Anwen przypomniała mi o jednej ważnej rzeczy. To, co zniszczone i nie do odratowania trzeba zwyczajnie ściąć. Wczoraj byłam, więc u fryzjera i pozbyłam się kilku centymetrów.

Ritual Hair Party z Remingtonem

Czy prostownica może być inteligentna?

Sama wybrałam oczywiście prostowanie włosów, bo w takich mi najpiękniej. Ogromnie też byłam ciekawa, jak na moich suchych, matowych i wiecznie spuszonych włosach sprawi się inteligentna prostownica. A czemu ona jest taka inteligentna? Ano dlatego, że ma wbudowany specjalny system ochrony przed zastosowaniem zbyt wysokiej temperatury, w stosunku do kondycji włosów. Mierzy on poziom wilgoci we włosach 8 razy na sekundę i dostosowuje do niego temperaturę prostowania. Wiadomo, że włosy zniszczone są zdecydowanie bardziej suche niż te normalne. Prostownica Remingtona sunąc po włosach, zmniejsza temperaturę tam gdzie włosy są uszkodzone, a zwiększa tam gdzie włos jest w dobrym stanie. Dzięki temu zdecydowanie mniej je niszczy i nawet osoby takie jak ja, mogą sobie pozwolić na prostowanie. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, bo nie wyobrażam sobie na przykład, żeby prostować włosy codziennie. Jednak na specjalne okazje chętnie korzystam z takiej metody stylizacji i chcę wtedy, żeby moje włosy miały jak największą ochronę.

 Ritual Hair Party z Remingtonem

Poza tym płytki ceramiczne, w które jest wyposażona prostownica Remingtona, zawierają molekuły keratyny i oleju migdałowego. Uwalniają się one pod wpływem wysokiej temperatury i wnikają w strukturę włosa, a dodatkowo producent zapewnia ten efekt przez cały okres trwania gwarancji, czyli-uwaga-przez 5 lat! Dzięki temu włosy są gładkie, lśniące, miękkie i zdrowsze.  Cieszy mnie, że producenci wprowadzają coraz to nowe rozwiązania, żeby zminimalizować zniszczenia w trakcie stylizacji. Moją uwagę zwrócił także 3-metrowy wygodny kabel, w który jest wyposażona prostownica oraz futerał, w który możemy ją schować bez konieczności czekania, aż wystygnie.

Muszę Wam powiedzieć, że byłam zachwycona efektem i śmiało mogę się zgodzić z obietnicami producenta. To, jak zmieniły się moje matowe, sianowate włosy, zdecydowanie zasługiwało na uwiecznienie. Patrzcie więc i podziwiajcie, musicie wybaczyć tylko słabe światło, no ale w klubach przecież nie jest jasno:).

Ritual Hair Party z Remingtonem

Nie chodzi tu tylko o to, że włosy są proste, bo to potrafi każda prostownica, ale to jak błyszczą, chociaż wcześniej takie nie były, zdecydowanie zasługuje na uwagę. Kiedy pokazałam te zdjęcia bratowej była w szoku i pytała co zrobiłam, że włosy wyglądają tak pięknie.

Ritual Hair Party z Remingtonem

Muszę Wam jeszcze pokazać jedną w moim mniemaniu najpiękniejszą fryzurę. Byłam nią zachwycona.

Ritual Hair Party z Remingtonem Ritual Hair Party z Remingtonem

POWOLI SIĘ ŻEGNAMY, ALE JESZCZE WSPÓLNE ZDJĘCIA

Tak oto nasze spotkanie powoli dobiegło końca, ale zanim się rozeszliśmy były jeszcze oczywiście pamiątkowe zdjęcia.

Ritual Hair Party z Remingtonem

Anwen podpisała nam swoje książki i dobrze, bo moje dziecko jest zawsze zawiedzione, że znowu nie przywiozłam jej z wyjazdu żadnego autografu i za nic ma moje wyjaśnienia, że w pewnym wieku, to już trochę wstyd gonić za autografami.

Ritual Hair Party z Remingtonem

I BĄBELKI 

Były nawet bąbelki :). Macie też niezbity dowód na to, że bloger nie tylko je zimne, ale i pije ciepłe, bo zdjęcia przecież najważniejsze :D.

Ritual Hair Party z RemingtonemRitual Hair Party z Remingtonem

I PREZENTY 

Każda z nas otrzymała także miłe upominki.

Ritual Hair Party z RemingtonemRitual Hair Party z Remingtonem

Żal było się rozstawiać, ale trzeba było ruszyć w drogę powrotną, w końcu pociąg nie zaczeka. Jestem bardzo zadowolona z tego spotkania. Organizatorzy spisali się świetnie i robili, co mogli, aby każda z nas poczuła się ważna i doceniona. Cieszę się, że poznałam tyle świetnych dziewczyn i spotkałam się z tymi, które znam już dobrze. Kontakty z ludźmi to zawsze największa wartość takich spotkań. Zdobyłam też nowe umiejętności, wskoczyłam w stylówkę z lat 70, wypytałam Anwen o moje włosy i naprawdę dobrze się bawiłam na Ritual Hair Party z Remingtonem.

Ciekawa jestem które urządzenie Was najbardziej zainteresowało? Wolicie loki, czy proste włosy? Która fryzura Wam najbardziej padła w oko?