Intensywna kuracja do włosów w ampułkach – nowość od DermoFuture + Blogujemy linkujemy #15

Intensywna kuracja do włosów

Bardzo ciekawią mnie kosmetyki z retinolem, ale do tej pory nie miałam jeszcze okazji przetestować jego najbardziej oczywistego zastosowania, czyli do pielęgnacji twarzy. Natomiast stosowałam już kosmetyki z retinolem do ciała, a teraz przyszedł czas na włosy.  W ramach akcji Testuję z Twoim Zródłem Urody, w tym miesiącu mam dla Was Intensywną kurację do włosów w kapsułkach DermoFuture. Jedną właśnie z retinolem, a drugą z olejem arganowym. Jest to nowość, która dopiero co weszła na rynek.

Oba kosmetyki są w postaci kapsułek, aby otworzyć wystarczy przekręcić wystający dzióbek, robi się to bardzo łatwo, nic się przy tym nie wylewa i nie trzeba się mocować. Nawet jeśli zostawiam w połowie zużytą kapsułkę na drugi dzień nic z niej nie wycieka. Kapsułki są dobrze zabezpieczone, znajdują się w blistrze i dodatkowo jeszcze w tekturowym pudełku.

intensywna kuracja do włosów intensywna kuracja do włosów

Przy włosach mojej długości (do ramion) jedna kapsułka wystarcza spokojnie na dwa razy. Kuracje można nakładać zarówno na mokre jak i na suche włosy. Swoje kapsułki nakładałam sumiennie każdego dnia, a jako że teraz mogę sobie pozwolić na to aby myć włosy co drugi dzień, raz nakłam kuracje na mokre włosy zaraz po myciu, a na drugi dzień na suche. Bardziej spodobał mi się pierwszy sposób, bo przy drugim włosy są ciut obciążone, ale jest to też kwestia tego, że nie są to już włosy świeżutkie tylko jednodniowe. Teraz sobie myślę, że może na suche włosy powinnam nakładać mniej olejku niż na mokre.  Byłam ogromnie ciekawa kuracji z retinolem i to właśnie od niej zaczęłam, tymczasem koniec końców bardziej polubiłam tę z olejem arganowym, bo zdecydowanie lepiej pachnie .

INTENSYWNA KURACJA REGENERUJĄCO-WZMACNIAJĄCA DO WŁOSÓW DELIKATNYCH I OSŁABIONYCH Z RETINOLEM USZCZELNIA I ZAMYKA ŁUSKĘ WŁOSA

intensywna kuracja do włosów

Ta wersja jest przeznaczona do włosów rozjaśnianych i suchych, uwrażliwionych i puszących się. Ma za zadanie uszczelniać i domykać łuskę włosa, a także chronić włosy przed utratą wilgotności, warunkami atmosferycznymi i zabiegami fryzjerskimi.

Skład:

intensywna kuracja do włosów

Płyn zawarty w kapsułkach ma oleistą konsystencję. W przypadku tej wersji zapach jest cukierkowy, kojarzył mi się trochę z zawiesiną w syropie dla dzieci. Nie jest on nieprzyjemny, ale mógłby być troszkę ładniejszy.

Kuracja ładnie wygładza włosy i sprawia, że są bardziej błyszczące i gładkie, mniej się puszą. Jako że używałam po połowie kapsułki kuracja wystarczyła mi na 12 dni.

INTENSYWNA KURACJA WYGŁADZAJĄCO-NAWILŻAJĄCA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH Z OLEJEM ARGANOWYM ODBUDOWUJE STRUKTURĘ WŁOSÓW

Intensywna kuracja do włosów

Skład:

intensywna kuracja do włosó

Te kapsułki również przeznaczone są do włosów zniszczonych. Mają je nawilżyć, wygładzić i dodać sprężystości i elastyczności. Otworzyłam je dopiero po zużyciu poprzednich i od razu zachwycił mnie ich piękny zapach. Używałam ich naprawdę z dużą przyjemnością. Sprawdziłam nawet jak spisze się kuracja kiedy umyję włosy tylko szamponem i nie użyję odżywki. Umyłam, więc włosy i zamiast odżywki nałożyłam całą kapsułkę z olejem argonowym. Nie miałam problemów z rozczesaniem włosów, a  wysuszone wyglądały pięknie. Były lejące i sypkie, bardzo ładnie błyszczały i wyglądały zdrowo.

Podsumowują przygodę z intensywną kuracją z DemoFuture śmiało mogę uznać za udaną i polecić wszystkim którzy lubią oleiste sera do włosów :). Włosy p jej użyciu są bardziej zdyscyplinowane, mniej się puszą, są miękkie i błyszczące. Wyglądają na zdrowe i zadbane.

Jak Wam się podoba taka intensywna kuracja do włosów w kapsułkach? Na którą macie większa ochotę tę z retinolem czy olejem arganowym?

Zapraszam Was jak co piątek na linkowe prarty.

Wpisy dodajemy za pomocą niebieskiego przycisku. W pierwszym wierszu wrzucamy link do wpisu, w drugim tytuł posta, a w trzecim swojego maila. Wszystkim będzie też na pewno bardzo miło jeśli poodwiedzamy się nawzajem.

Zapraszam Was serdecznie i bawcie się jak zawsze dobrze 🙂