Nivea Creme Care kremowy żel pod prysznic :)

Nivea Creme Care kremowy żel pod prysznic

Żele pod prysznic tak samo, jak szampony, to kosmetyki, których nigdy w mojej łazience nie brakuje. Czemu? Odpowiedź jest prosta, bo lubię. Poza tym tradycyjnie sprawdzam, czy ten następny oby nie okaże się jeszcze lepszy od poprzedniego. Zwykle też tak jak szamponów mam otwartych kilka żeli.  Dzisiaj chcę Wam przedstawić Nivea Creme Care kremowy żel pod prysznic.

Wszyscy chyba znają zapach kremu Nivea i założę się, że większości się on dobrze kojarzy. Mnie na pewno, bo to jest zapach z mojego dzieciństwa. Nivea dobrze o tym wie, stworzyła, więc kolejny kosmetyk bazujący na tym kultowym już zapachu. Jest to właśnie kremowy żel pod prysznic.

Jednak produkt nie tylko swoim zapachem nawiązuje do tradycyjnego kremu Nivea. Również opakowanie nam to sugeruje. Kolorystyka, prosty napis Nivea, od razu budzi moje skojarzenia.

Nivea Creme Care kremowy żel pod prysznic

Producent sugeruje nam także, że żel nie tylko myje naszą skórę, ale tak samo jak krem Nivea pielęgnuje ją.

Skład żelu nie jest idealny, ale nie jest też taki zły. Zresztą sami rzućcie okiem.

Skład:

Nivea Creme Care kremowy żel pod prysznic

Mimo tego używam go naprawdę z przyjemnością. Wyróżnia go przede wszystkim zapach, który lubię, ale i kremowa gęsta i bardzo przyjemna konsystencja.

Nivea Creme Care kremowy żel pod prysznic

Szczególnie w chłodne zimowe wieczory, to było naprawdę fajne zestawienie. Żel robi to, co każdy przyzwoity kosmetyk tego typu robić powinien. Ładnie myje i odświeża skórę. Zostawia ją przyjemnie pachnącą i miłą w dotyku. Z tych powodów sięgam po niego naprawdę z dużą przyjemnością. Już niewielka ilość żelu, pozwala wytworzyć dużo kremowej piany. Czasem nawet wlewam go sobie do wanny jak płyn do kąpieli.

Nie wysusza i nie podrażnia mojej skóry, chociaż nie obraziłabym się, gdyby jego formuła była jeszcze bardziej nawilżająca. Nie wymagam jednak cudów, od kosmetyku do mycia ciała.

Jeśli więc podobnie jak ja jesteście wielbicielkami zapachu klasycznego kremu Nivea, koniecznie musicie sięgnąć po ten żel pod prysznic.

Znacie Nivea Creme Care kremowy żel pod prysznic ?