Naturalny cukrowy peeling o zapachu jagody SILCARE

SILCARE SWEET&NATURAL LIP SCRUB

Naturalny cukrowy peeling o zapachu jagody SILCARE SWEET&NATURAL LIP SCRUB to mały bohater dzisiejszego wpisu. Jest słodki i zachwyca zarówno kolorem jak i zapachem. Jeśli jesteście ciekawi jak się sprawdza, zapraszam do dalszej części wpisu.

Pelling Sincare zamknięty jest w niewielkim, ale ładniutkim plastikowym słoiczku. Jego zawartość to 15g. W środku dodatkowo zabezpieczony jest ochronnym sreberkiem, a kiedy je zerwiemy naszym oczom ukazuje się mocno niebieski kolor. Nie jest to na moje oko kolor jagody, raczej taki bardziej morski, albo smerfetkowy. Pachnie bardzo ładnie borówkami i jakimś olejkiem, ale trudno mi okreścić jakim.

Jest to produkt złożony w 98% ze składników pochodzenia naturalnego. Wierze na słowo, bo skład z racji rozmiarów opakowania, napisany jest niewielką czcionką, a w moim wieku wzrok już nie ten ;).

Naturalny cukrowy peeling o zapachu jagody

Naturalny cukrowy peeling o zapachu jagody
SILCARE ma za zadanie usunąć martwy naskurek ale także przywrócić ustom zdrowy koloryt oraz odżywić skórę. Ma także pozwolić nam na używanie nawet najbardziej trwałych, matowych pomadek. 

Nie mam dużych problemów z ustami, raczej mi nie pękają, a suche skórki pojawiają się rzadko. Jednak ostatnio dopadło mnie jakieś przemęczenie i dwa razy z rzędu wyskoczyła mi na ustach opryszka. Niestety mam do niej skołonności. Kiedy już zeszło to się okazało, że skóra na ustach jest w kiepsim stanie. Pamiętajcie tylko, żeby w takim wypadku używać peelingu dopiero kiedy wszystko się wygoi.

Wcześniej używałam już oczywiście peelingu, ale dopiero teraz go doceniłam. W mig rozprawił się z suchymi skórkami, wygłądził i nawilżył usta. Od razu wyglądały sto razy lepiej.

Jest też bardzo wydajny i mimo niewielkich rozmiarów wcale nie kończy się szybko. Drobinki cukru są drobniutkie, więc nie musicie się o to martwić, a sam produkt jest słodki i bardzo przyjemny w użyciu. Nie możemy zapomnieć tez o super kolorze.

Oczywiście nie jest produkt pierwszej potrzeby i wiem, że łatwo taki peeling zrobić samemu, nawet mam przepis na blogu i zaraz wam podrzucę. Jednakże czasem warto zaszaleć i sprawić sobie odrobinę frajdy .


Niezwykle prosty i tani peeling do ust DIY.

Peelingujecie usta? Robicie peelingi sami, czy kupujecie?