Cece of Sweden naturalne masło do ciała z olejkiem z konopi jędrność i relax

naturalne masło do ciała z olejkiem z konopi

Cece of Sweden naturalne masło do ciała z olejkiem z konopi znalazłam w pudełku z Shinybox parę miesięcy temu. Wtedy kiedy przyszło testowałam akurat inne smarowidła do ciała i masło leżało w szufladzie. Gdybym wcześniej znała jego zapach nie zwlekałabym ani chwili z jego użyciem.

Naturalne masło do ciała z olejkiem z konopi Cece of Sweden

Zacznę od tego ze pierwszy raz mam styczność z tą firmą i samym produktem, ale znam już inne kosmetyki z olejem konopnym i  jak na razie sprawdzały mi się dobrze, w ogóle mam wrażenie, że olej konopny jest ostatnio bardzo popularnym składnikiem kosmetyków.

naturalne masło do ciała z olejkiem z konopi

Wracając jednak do masła jest to produkt naturalny, co oczywiście bardzo mnie cieszy. Smarowała bym się nim jednak nawet wtedy gdyby nie był, bo kosmetyk ten od pierwszego momentu uwiódł mnie swoim zapachem. Pachnie niesamowicie. Pachnie tak, że mam ochotę smarować się nim co chwila, albo otwieram pudełko i tylko wącham. To taki mój zapach, mocno zielony, trochę w nim trawy trochę zielska i przy okazji bardzo świeży. Musicie z nim uważać, bo uzależnia już od pierwszego użycia. Mogłabym z powodzeniem nosić takie perfumy, gdym tylko takie znalazła. Chociaż zdaje sobie sprawę, że pewnie nie każdemu taki zapach przypadnie do gustu.

naturalne masło do ciała z olejkiem z konopi

Samo masło to, jak na moje oko tak naprawdę nie masło, raczej lekki balsam czy krem. Lekki jednak tylko jeśli chodzi o konsystencję, bo działanie ma już na prawdę bardzo dobre.

naturalne masło do ciała z olejkiem z konopi

Naturalne masło do ciała z olejkiem z konopi sprawia, że skóra po jego użyciu nie tylko pachnie cudownie ale i jest bardzo miękka, przyjemna w dotyku i odżywiona. Powiedziałabym nawet, że aksamitna.  Masełko zostawia na niej jakby delikatny firm, ale tak na prawdę w ogóle go nie czuć. Uwielbiam się nim smarować wieczorem, bo nawet kiedy już kładę się do łóżka to czuję go jeszcze na skórze, przez co zdecydowanie przyjemniej mi się zasypia. Jeśli tylko będziecie mieć okazję spróbujcie go koniecznie. Mnie naturalne masło do ciała z olejkiem z konopi po prostu zauroczyło.

Mieliście już może okazję używać naturalne masło do ciała z olejkiem z konopi Cece of Sweden ? A może macie inne kosmetyki z tym składnikiem ?