Zmiany, nowy blog i linkowe party, czyli Blogujemy linkujemy #20

linkowe party i nowy blog

Dzisiaj korzystając z okazji, że mamy piątek, a co za tym idzie linkowe party, w ramach urozmaicenia chcę Was zaprosić na mojego drugiego bloga. Od jakiegoś czasu chodziła mi po głowie myśl o rozdzieleniu postów urodowo-kosmetycznych od tych jedzeniowych. W końcu się na to zdecydowałam i tak powstało moje drugie blogowe dziecko kasiagotuje.pl na który Was wszystkich serdecznie zapraszam :). 

Blog jest jeszcze w fazie początkowej i wymaga jeszcze mnóstwo pracy, ale już pojawiają się na nim smaczne, ale przede wszystkim łatwe i szybkie w przygotowaniu przepisy. Więc, jeśli tak jak ja chcecie czy nie, musicie gotować, a macie dość wymyślania co zrobić dzisiaj na obiad, to może akurat coś wpadnie Wam w oko i pomoże się pozbyć tego problemu:)

Jeśli do tej pory nie wpadliście na to, żeby połączyć banana z pomidorem to koniecznie musicie to nadrobić 🙂

Mus owocowo-warzywny idealny na drugie śniadanie 🙂

linkowe party i nowy blog

A może macie ochotę spróbować batatów, ale nie wiecie jak je przyrządzić?

Jak przyrządzić słodkie ziemniaki ?

linkowe party

Albo potrzebujecie przepisów na zwykłe, tradycyjne dania 🙂

Żurek z białą kiełbasą 🙂

linkowe party www.glowlifestyle.pl

Zapraszam Was wszystkich serdecznie także na nowy Fanpage kasiagotuje.pl :). Wszelkie uwagi, rady, pomysły co dla Was ugotować, jak również lajki 😉 i udostępnienia mile widziane :).

Na koniec jak co piątek zapraszam Wszystkich na linowe party 🙂

Wpisy dodajemy za pomocą niebieskiego przycisku. W pierwszym wierszu wrzucamy link do wpisu, w drugim tytuł posta, a w trzecim swojego maila. Wszystkim będzie też na pewno bardzo miło jeśli poodwiedzamy się nawzajem.

Zapraszam Was serdecznie i bawcie się jak zwykle dobrze :)