Vasco 101 Deep Red, czyli pierwszy hybrydowy manicure, którego nie wstydzę się pokazać :)

Vasco 101 Deep Red

Hybrydy Vasco są ze mną od dwóch miesięcy. To dzięki nim odważyłam się sama zrobić sobie manicure hybrydowy. Pierwszy za bardzo nie nadawał się do pokazywania, ale już drugi mimo lekkich niedociągnięć nie jest taki zły i chętnie się nim z Wami podzielę. Zwłaszcza że kolor Vasco 101 Deep Red jest naprawdę piękny i warty uwagi.

Z Vasco mam cztery różne kolory, bazę oraz top. Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat na te hybrydy jako moje pierwsze, bo pracuje się z nimi naprawdę łatwo i komfortowo. Nie mam najlepszej lamy, a mimo to lakier utwardza się bez zarzutu.

Vasco 101 Deep Red

Kolor Deep Red to dla mnie ciemny brąz z odrobiną czerwieni. Piękny, głęboki i bardzo jesienny. Doskonały na tę porę roku. Maluje się nim bardzo przyjemnie, kolor jest mocno napigmentowany, a krycie bardzo dobre. Na paznokciach prezentuje się naprawdę pięknie.

Vasco 101 Deep Red Vasco 101 Deep RedVasco 101 Deep Red

Trzyma mi się nienaruszony już drugi tydzień i nadal wygląda pięknie. Już nie mogę się doczekać, aż wypróbuję pozostałe kolory.

Jak widzicie pokusiłam się też o wzorek na jednym paznokciu i mimo że nie wyszedł idealnie, ja jestem z niego ogromnie zadowolona. Z siebie natomiast jestem bardzo dumna, że się przemogłam i dałam radę, bo jak wiecie nie raz mówiłam, że robienie hybryd to coś zupełnie nie na moje nerwy.

Dajcie koniecznie znać, jak wam się podoba kolor Vasco 101 Deep Red i czy w ogóle mieliście okazję używać hybryd Vasco.