Nowy domownik :) Thor owczarek niemiecki długowłosy + filmik z poradą jak przetrwać upały :)

Thor owczarek niemiecki długowłosy

Powąchać czy zjeść ?

 Chciałabym Wam dzisiaj przedstawić nowego domownika, który mieszka z nami już od miesiąca, więc najwyższa pora żebyście go poznali. Ci którzy zaglądają na mój Instagram czy Fecebooka już wiedzą o kim mówię, a Tych, którzy jeszcze mnie tam nie odwiedzili zapraszam serdecznie i przedstawiam Thora.

Thor ma nieco ponad dwa miesiące i jest szczeniaczkiem owczarka niemieckiego długowłosego. Wybraliśmy taką rasę bo owczarki niemieckie to bardzo mądre psy, często wykorzystywanie na przykład do pracy w policji. Trafił do nas kiedy miał pięć tygodni. Zdecydowaliśmy się na tak małego pieska ze względu na dzieci, żeby wszyscy mogli się ze sobą oswoić jak najwcześniej.

Thor Owczarek niemiecki długowłosy

Spać się chce, ale miska się sama nie popilnuje 😉

Thor owczarek niemiecki długowłosy

To ulubiona pozycja Thora do spania :), przy okazji można pilnować miski żeby mu nikt nic przypadkiem z niej nie zjadł ;).

Na początku był strasznie malutki jak puchata kula, to zasługa jego długiej sierści, ale rośnie jak na drożdżach i praktycznie z każdym dniem jest większy.

2015-06-19 08.56.06 Thor owczarek niemiecki długowłosy www.glowlifestyle.pl2

Thor jeszcze się zastanawia czy zostać ogrodnikiem czy mistrzem pływania, a na razie jednakowo uwielbia zjadać, przenosić i przestawiać doniczki wraz z posadzonymi w nich kwiatami i kąpać się w wodzie gdzie tylko ją znajdzie, miska jest na przykład do tego świetna :).

Thor owczarek niemiecki długowłosy www.glowlifestyle.pl-001

Trochę mała ta miska ale i tak dam radę 😉

Thor owczarek niemiecki długowłosy

Nie no poważnie, nie było tu żadnego kwiatka 😉

Byłabym zapomniała z nie mniejszą pasją gryzie co może, oraz wiele rzeczy których absolutnie nie może.

Thor owczarek niemiecki długowłosy

Ale niby czemu nie wolno zjeść Panci buta?

A tutaj Thor ze swoją nową zabawką:

Thor owczarek niemiecki długowłosy www.glowlifestyle.pl-002 Thor owczarek niemiecki

Zobaczcie jaki jestem już duży i w końcu mam uszy :).

Thor owczarek niemiecki długowłosy www.glowlifestyle.pl1 Thor owczarek niemiecki długowłosy www.glowlifestyle.pl Thor owczarek niemiecki długowłosy www.glowlifestyle.pl-0021

Mam wielką nadzieję, że Thor wyrośnie na dużego i mądrego psa. Zastanawiamy się nad szkołą dla niego. Drodzy właściciele czworonożnych śliczności poradźcie jak szkoliliście swoje psiaki? Sami czy chodziliście na specjalne szkolenia?

Na koniec jeszcze mała niespodzianka, Thor zgodził się specjalnie dla czytelników bloga zdradzić swoje sposoby na upały. Zapraszam, więc  Was serdecznie na nasz pierwszy filmik na You Toube ;).

Ps.

Wąż ogrodowy sam się podziurawił oczywiście ;).

Pochwalcie się proszę Waszymi pupilami, Thor chciałby bardzo poznać nowych kolegów i koleżanki ;).