Maskara wydłużająca rzęsy Celia Extra Long

Maskara wydłużająca rzęsy Celia Extra Long

Maskara wydłużająca rzęsy Celia Extra Long przyszła do mnie w świetnym momencie, bo mój ulubiony w ostatnich miesiącach tusz Eveline był już na wykończeniu. Jeśli jesteście ciekawi jak się sprawdziła czytajcie koniecznie dalej.

Producent deklaruje nam Spektakularne wydłużenie, co od razu mi się spodobało. Zawsze wybieram raczej tusze wydłużające niż pogrubiające. Moje rzęsy są gęste, ale niestety krótkie. Tusz Celia ma specjalnie wyprofilowana, trójboczną szczoteczkę, która dokładnie rozdziela rzęsy oraz maksymalnie wydłuża każdą z nich. Nadaje niepowtarzalny efekt sztucznych rzęs. Przyznam, że po przeczytaniu o efekcie sztucznych rzęs, dwa razy sprawdzałam, czy to ten sam tusz, który ja mam.

Zacznijmy jednak od początku, czyli od opakowania. Jest ono bardzo fajne, od razu przyciąga oko. Po otwarciu możemy zobaczyć naprawdę genialną szczoteczkę. Ja takie bardzo lubię. Jest silikonowa, a włoski są z trzech stron dłuższe, a w środku między tymi długimi króciutkie. Szczoteczka rewelacyjnie rozczesuje, rozdziela każdą rzęsę, nie ma mowy, żeby coś nam się posklejało. Włoski są dość sztywne i świetnie sobie z tym radzą.

Maskara wydłużająca rzęsy Celia Extra Long

Można by pomyśleć, czego chcieć więcej? A jednak pierwsze użycie tuszu mnie rozczarowało. Bo mimo rewelacyjnej szczoteczki, efekt był niewielki. Rzęsy były przyciemnione, ale tylko lekko wydłużone. Gdzie ten spektakularny efekt sztucznych rzęs? Nie wiem,  ja nie mogłam się go dopatrzyć. Na szczęście z kolejnymi użyciami tusz jakby się rozkręcił i koniec końców sprawdza mi się do codziennych makijaży. Jednak na jakieś okazje zdecydowanie wolę bardziej widoczny efekt. Oceńcie zresztą sami  i powiedzcie, co o nim sądzicie.

Bez tuszu:

Maskara wydłużająca rzęsy Celia Extra Long Maskara wydłużająca rzęsy Celia Extra Long

Pomalowane tuszem Celia Extra Long:

Maskara wydłużająca rzęsy Celia Extra Long Maskara wydłużająca rzęsy Celia Extra Long

Nie zauważyłam, żeby tusz się obsypywał. Nie odbija się jakoś specjalnie na powiece. Jedynie w tym samym miejscu co zawsze wszystkie tusze mi się odbijają. Być może przez budowę oka albo moją nieumiejętność. Przy demakijażu, mimo iż wygląda, że tusz jest dokładnie zmyty z rzęs, zawsze jeszcze coś tam wychodzi przy myciu buzi żelem.

Pojemność tuszu to 12 ml. Cena około 13 zł.

Jak Wam się podoba Maskara wydłużająca rzęsy Celia Extra Long? Jak oceniacie efekt końcowy?