Perfumy NOU CHERRY BLOSSOM idealne na upały :)

perfumy NOU CHERRY BLOSSOM

Nou to polska marka, która w swoich produktach bazuje na naturalnych składnikach. Całkiem niedawno pojawiła się w niej nowa lininia zapachowa Flowers. Składa się ona 6 pachnących wód perfumowanych do wyboru: Bergamot, Freesia, Peony, Jasmin, Rose Patchouli oraz własnie Cherry Blossom, o któej chcę Wam dzisiaj opowiedzieć.

perfumy NOU CHERRY BLOSSOM

Wody perfumowane Nou wpadły mi w oko już jakiś czas temu, kiedy zauważyłam je w Rossmannie. Ładny, czarny kartonik ozdobiony motywem kwiatowym zwraca na siebie uwagę. Sama buteleczka jest minimalistyczna i bardzo elegancka. Niestety w Rossmannie nie było testerów, nie mogłam, więc sprawdzić jak pachną. Wspominałam wam już jednak, że czasem ryzykuję i decyduję się na zapach znają tylko opis. Tak też było i tym razem, a czy perfumy mi się spodobały? Zaraz się dowiecie.

Jak pachną perfumy NOU CHERRY BLOSSOM ?Nuty zapachowe:
 
głowy: peonia, brzoskwinia
serca: kwitnąca wiśnia, jaśmin, róża, fiołek
bazy: piżmo, drzewo

perfumy NOU CHERRY BLOSSOM

Kiedyś bałam się zapachów kwiatowych, bo bardzo często bolała mnie od nich głowa. Jak widzicie, perfumy NOU CHERRY BLOSSOM są mocno kwiatowe, bo znajdziemy tu: peonię, kwitnącą wiśnię, jaśmin, różę i fiołki. Jednak jeśli wydaje się wam, że mogą być przez to bardzo słodkie, czy ciężkie to nic bardziej mylnego. To są doskonałe perfumy na upały. Są bardzo lekkie, a powiedziałabym nawet, że w pierwszej chwili orzeźwiające. To jeden z tych zapachów, którym można się pryskać praktycznie do woli, bez obawy, że będzie męczący dla nas, czy otoczenia. Ja muszę się wam przyznać, że początkowo byłam na niego za to trochę zła. Przeszło mi bardzo szybko, kiedy zrobiło się bardzo gorąco i okazało się, że na tak wysoką temperaturę, nie wszystkie moje zapachy się nadają, szczególnie w dni, kiedy wybieram się do pracy.

Perfumy NOU CHERRY BLOSSOM okazały się na te porę idealne. Mam je zawsze w torebce i kiedy w ciągu dnia wydaje mi się, że już ich nie czuję bez problemu mogę się nimi znowu spryskać. Na ubraniach pachną dłużej, niż na ciele.

perfumy NOU CHERRY BLOSSOM

Najbardziej dominująca jest według mnie kwiat wiśni, dopiero później wyczuwam jaśmin i fiołki. Nie wiem jakim cudem, ale w pierwszej chwili, po spryskaniu się nimi czuję też cytrusy. Także zapach mimo kwiatów, jest bardzo orzeźwiający i na upały nadaje się doskonale. Dodatkowo perfumy są przezroczyste i nie plamią nawet białych bluzek.

Są też bardzo radosne i dziewczęce no i zdecydowanie zwracają na siebie uwagę. Koleżanki były nimi zachwycone. Jeśłi więc szukacie zapachu na nadchodzące upalne lato, który by nie tylko był piękny, ale i nie przytłaczał otoczenia, to koniecznie rozważcie zakup perfum Cherry Blossom. Flakon o pojemności 50 ml kosztuje około 69 zł.

Znacie wody pefumowane Nou? Ja jestem bardzo ciekawa pozostałych wersji zapachowych. Jakie zapachy wybieracie na upały?