GK Hair Odżywka bez spłukiwania w kremie – profesjonalny i ekskluzywny kosmetyk do włosów.

GK Hair Odżywka

GK Hair to firma produkująca innowacyjne kosmetyki do prostowania i odżywiania włosów. Produkty Gk Hair są używane i polecane w najlepszych salonach fryzjerskich na świecie. Firma jest pierwszą i jedyną, która czerpie korzyści z JUVEXINu. Ten tajemniczy składnik to mieszanka witamin i peptydów stworzonych specjalnie dla włosów i jest używane we wszystkich kosmetykach GK Hair. Ja posiadam dwa produkty tej firmy, a bohaterem dzisiejszego wpisu będzie GK Hair Odżywka bez spłukiwania w kremie.

Kosmetyki fryzjerskie zawsze bardzo mnie ciekawią, mówcie co chcecie, ale ja wierzę w ich działanie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie każdy kosmetyk fryzjerski czy nie jest rewelacyjny i sprawdzi się u każdego.

Na produkty GK Hair namówiła mnie koleżanka, która od lat farbuje i rozjaśnia włosy, mimo tego są one w zadziwiająco dobrym stanie. Kupiłam je z tego co pamiętam pod koniec listopada zeszłego roku i do tej pory używam, a w obu końca jeszcze nie widać, co może Wam dużo powiedzieć o wydajności tych kosmetyków. Wydajność ma w ich przypadku nie małe znaczenie, bo kosmetyki do tanich nie należą. Koszt odżywki w kremie w Sephorze to 185 zł.

Przejdźmy teraz do opakowania, które jest niezwykle stylowe i eleganckie. Posiada pompkę co sprawia, że aplikacja jest łatwa i przyjemna.

GK Hair Odżywka

Konsystencja odżywki jest jednak dość gęsta kremowa i czasem niestety krem zasycha w otworze przez, który kosmetyk się wydostaje i trzeba go przetkać.

GK Hair Odżywka

Odżywka ma delikatny, lekko perfumowany i bardzo przyjemny zapach. Pewnie jednak najbardziej Was ciekawi jej działanie.

Jak już wspominałam jest to odżywka bez spłukiwania, w kremie, a w dodatku może być używana jako środek do stylizacji włosów. Jej użycie jest niesamowicie łatwe i przyjemne. Nakładam ją na wilgotne włosy mniej więcej od ucha w dół i delikatnie wgniatam, potem zostawiam włosy do wyschnięcia lub suszę suszarką.

Wróćmy jeszcze na chwilę do tajemniczo brzmiącego składnika Juvexin, którego zadaniem jest przywrócenie odpowiedniego nawilżenia włosom, zapobieganie plątaniu oraz ochrona przed niekorzystnym wpływem środowiska. Dzięki niemu także włosy wyglądają zdrowo, są miękkie, lśniące i wygładzone. Z tymi stwierdzeniami zgadzam się bez żadnych zastrzeżeń. Już nakładając odżywkę na wilgotne włosy czułam jak zmieniały się pod palcami, ze sztywnego siana jakie miałam po ombre do przyjemnych i miękkich. Odżywka bardzo mi pomogła okiełznać moje rozjaśniane włosy, myślę że to między innymi dzięki niej dało się z nimi wytrzymać. Służy mi też teraz kiedy po ombre nie ma już śladu.  Przy robieniu zdjęć oczywiście dzielnie asystował mi Thor.

GK Hair Odżywka

Dla ciekawych jeszcze krótki opis producenta:

GK hair odżywka

oraz skład:

GK Hair Odżywka

Podsumowując jest to świetna choć droga odżywka, jednak biorąc pod uwagę jej działanie i wydajność, to pozycja godna zastanowienia. Ja swoją mam ze Stanów i kosztowała mnie połowę sephorowej ceny, więc jeszcze znośnie. Jest bardzo wygodna, wystarczy nałożyć odrobinę na umyte wilgotne włosy i nie trzeba jej spłukiwać. Sprawdza się także do stylizacji włosów. Sprawia, że włosy są niezwykle miękkie, wygładzone i wyglądają dobrze i zdrowo. Często używałam tylko szamponu i tego kremu, pomijając odżywkę do spłukiwania, czy maskę i włosy wyglądały bardzo dobrze.

Bardzo jestem ciekawa, czy znacie firmę GK Hari i czy możecie mi polecić jeszcze coś z jej asortymentu? A może macie inne sprawdzone kosmetyki, które ratują wasze włosy? Przede wszystkim jednak jestem ciekawa waszej opinii na temat profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, warto w nie inwestować, czy nie?