DX2 szampon przeciw siwieniu ciemnych włosów, czy on naprawdę działa?

DX2 szampon przeciw siwieniu włosów

DX2 szampon przeciw siwieniu ciemnych włosów Mikołaj podrzucił mojemu mężowi, bo to Mikołaj z poczuciem humoru był, a czemu ja postanowiłam go przetestować i czy się sprawdził? Już wam piszę.

Od wielu lat mam siwe włosy, a teraz to jest ich pewnie z 80 %. Staram się żeby na co dzień tego, aż tak nie było widać. Farbuję mniej więcej co półtora miesiąca, czasem przeciągam do dwóch. Jednak siwy odrost pojawia się praktycznie momentalnie. Nie będę przecież farbować włosów co dwa tygodnie, bo po pierwsze zbankrutuje, a po drugie zapewne ucierpi jeszcze bardziej ich kondycja.

Gdzieś ostatnio przeczytałam, że dziewczyny stosują ten szampon żeby odrosty były mniej widoczne i też postanowiłam spróbować, Na opakowaniu znalazłam informacje, że szampon nie farbuje włosów. Efektów natomiast należy się spodziewać będzie dopiero, a może już po piątym użyciu. Zabrałam się więc do testów i z niecierpliwością wyczekiwałam rezultatu.

DX2 szampon przeciw siwieniu ciemnych włosów, czy on naprawdę działa?

DX2 szampon przeciw siwieniu włosów

Zgodzę się z producentem do 5 myć rzeczywiście nie ma żadnych efektów, tak samo zresztą jak do 10, a nawet do końca butelki. A już sam kolor szamponu, przezroczysty ale brąz, sugeruje że jednak może coś się zadziać. Mąż też nie zauważył żadnej różnicy, więc oboje nie mamy włosów, jak z reklamy DX2. Tak samo, zresztą jak mąż koleżanki, który zużył więcej niż jedno opakowanie. Szczerze mówiąc nie jestem bardzo zdziwiona, ale i przyznam miałam delikatną nadzieję, że może jednak i spróbować musiałam.

srebrny DX2 szampon przeciw siwieniu włosów

Nie zmienia to faktu, że poza tym DX2 to bardzo przyzwoity szampon do włosów. Dobrze myje, nie plącze nadmiernie włosów. ładnie pachnie i ma konsystencję taką żelowo olejkową. Nie swędziała mnie za bardzo skóra głowy, a i same włosy czuły się po nim całkiem fajnie. Jest dość gęsty i tak jak wspomniałam ma mocno herbaciany kolor. Mam tylko wrażenie, że przy dłuższych włosach jakie oboje mamy nie jest to produkt zbyt wydajny. Jeśli dobrze pamiętam to w aptece zapłaciłam za niego około 19 zł.

Mężowi to wszystko jedno. On ma to szczęście, jak George Clooney, czy Sean Connery, że im ma więcej siwych włosów tym lepiej wygląda. Natomiast ja dalej będę szukać sposobu na to żeby odrost nie był tak szybko widoczny. Rozważam nawet hennowanie włosów, bo hennę nie dość że można nakładać często, to jeszcze ma same dobroczynne właściwości dla włosów. Żebym tylko była mniej leniwa, mniej wygodna i nie lubiła tak efektu włosów od fryzjera.

Dajcie koniecznie znać czy znacie szampony DX2, czy używałyście tego na siwe włosy i może u was zadziałał? A może macie jakieś fajne sposoby na to żeby odrost, szczególnie ten siwy nie był tak szybko widoczny?