Tonik z wodą różaną BYPHASSE :)

Tonik z wodą różaną

Tonizowanie skóry, to niezwykle ważna sprawa chociaż przez wiele osób często bagatelizowana i pomijana. Tonik wydaje się kosmetykiem, który tak naprawdę nic nie robi, bo efekty jego działania nie są tak spektakularne i widoczne od ręki, jak na przykład przy kremie, czy serum. Tymczasem tonik jest ogromnie ważny, bo wzmacnia działanie kosmetyków nakładanych po nim, więc jeśli narzekasz, że twoje serum nie działa, to może nie stosujesz przed nim toniku?  Tonik z wodą różaną BYPHASSE był ze mną przez ostatnie miesiące i okazał się całkiem fajny, jeśli więc jesteście go ciekawi zapraszam do czytania.

Wypatrzyłam go w drogerii, gdzie często wpadam, jeśli szukam nowości kosmetycznych. Bardzo rzadko kupuje drugi raz ten sam produkt nawet nie dlatego, że mi nie odpowiada, tylko dlatego, że postanowiłam wypróbować wszystkie kosmetyki tego świata ;). Oczywiście trochę żartuje, bo wszystkich na pewno nie zdołam, ale lubię sięgać po rzeczy, których jeszcze nigdy nie miałam okazji używać.

Tonik z wodą różaną

Tonik z wodą różaną BYPHASSE to ogromna 500 ml butla. Trochę się wahałam przy zakupie, bo jeśli by mi się nie spodobał, miałabym kłopot ze zużyciem tak wielkiej ilości. Jednak moje obawy się nie sprawdziły i kosmetyk właśnie sięga dna.

Nie jest to kosmetyk naturalny i jeśli tylko takich używacie, to po ten na pewno nie macie co sięgać. Ja zwracałam uwagę na to, żeby woda różna byłam wysoko w składzie i tu jest na drugim miejscu. Potem nie jest już tak kolorowo, ale nie jest też tragicznie.

Skład:

Tonik z wodą różaną

Według producenta tonik delikatnie oczyszcza skórę i nie podrażnia jej. Nie zawiera barwników, a skóra po jego użyciu będzie świeża i bardziej promienna. Formuła z wodą różaną zmiękcza i oczyszcza skórę przy jednoczesnym poszanowaniu jej poziomu PH. Jest przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry.

Używam go wieczorem zaraz po umyciu skóry żelem i rano do przemywania twarzy po nocy. Nie podrażnia mojej skóry bardzo fajnie tonizuje i znosi uczucie ściągnięcia, jeśli takie się pojawia po myciu. Dobrze się sprawdza także pod maseczki nawilżające. Ogólnie jestem z niego zadowolona i z przyjemnością zużyłam nawet tak duże opakowanie. Życzyłabym tylko sobie bardziej naturalnego składu.

Ciekawa jestem, czy znacie firmę Byphasse, bo dla mnie to była nowość? Co sądzicie o Toniku z wodą różaną?