Sól do kąpieli FM SPA .

Sól do kąpieli z serii SPA SENSES FM to najlepsza sól do  jakiej dotychczas używałam. To już moje drugie opakowanie. Pierwsze to była werbena, a tym razem zdecydowałam się na paczule.

Obietnice producenta:

Naturalna sól morska z rejonu Brazylii. Dzięki mikro- i makroelementom, takim jak: wapń, magnez, brom, jod, potas i żelazo, wzmacnia i uelastycznia skórę. Kąpiel działa odprężająco i sprawia, że skóra staje się miękka, jedwabiście gładka i dobrze oczyszczona oraz utrzymuje delikatny, piękny zapach. 
Skład:
Moja opinia:
Sól jest zapakowana w dość sporą plastikową butelkę zakręcaną metalową zakrętką. Kryształki są duże, w tej wersji zapachowej kremowo przezroczyste.
Od soli do kąpieli wymagam, pięknego i długotrwałego zapachu. Bardzo nie lubię kiedy zapach znika od razu po wsypaniu do wanny. W przypadku soli FM nic takiego się nie dzieje. Zapach jest bardzo przyjemny i bardzo intensywny. Wystarczy odrobina, a woń paczuli roznosi się nie tylko w całej łazience ale i w domu. Dodatkowo sól nie wysusza, nie podrażnia skóry, nie powoduje alergii. Kąpiel z jej użyciem jest niesamowicie przyjemna i relaksująca.
 
Opakowanie 600b. Cena ok 20zł.
Uprzyjemniacie sobie kąpiele solami? Macie jakieś swoje ulubione?