Pianki do mycia rąk Palmolive Magic Softness oraz mała niespodzianka dla Was :)

Palmolive Magic Softness

Czyste ręce to podstawa, a czyste ręce u dzieci to już w ogóle niezwykle pożądany stan. Jak je jednak zachęcić, żeby ręce myły chętnie i często? A może by, tak zamiast zwykłego mydła podsunąć im kolorową, pięknie pachnącą owocami piankę Palmolive Magic Softness? W przypadku moich dzieci to zdecydowanie zadziałało, a jeśli chcesz sprawdzić, czy twoje pociechy też dadzą się skusić, koniecznie czytaj do końca.

Palmolive Magic Softness

Na początku września firma Palmolive spytała, czy nie zechciałabym zostać Ambasadorką pianek Magic Softness i wypróbować je razem z czytelnikami mojego bloga. Moje są już w użyciu, każdy zapach stoi na innej umywalce, a my prowadzimy dyskusje, który jest najładniejszy. Mnie najbardziej podoba się malina, a dzieciom mandarynka.

Palmolive Magic Softness Palmolive Magic Softness

Palmolive Magic Softness kuszą soczystymi kolorami, pięknymi owocowymi zapachami, ale przede wszystkim świetną aplikacją. Mydełka dzięki specjalnej pompce zmieniają się w delikatną puszystą, kremową piankę. Pianka jest dość gęsta, nie spływa z dłoni, nie zauważyłam też, aby po wydobyciu z opakowania traciła na objętości.  Jedna porcja w zupełności wystarczy do porządnego wymycia rąk. Producent deklaruje, że wystarczy na 200 użyć.

Palmolive Magic Softness

W moim przypadku pianki nie przesuszają dłoni, skóra po ich użyciu jest czysta, gładka i ładnie pachnie. Owocowy zapach utrzymuje się jeszcze przez jakiś czas. Bardzo polubiły je też moje dzieci, bo niezwykle podoba im się konsystencją pianki oraz ładne owocowe zapachy. W ostatni weekend mieliśmy gości i nawet oni zwrócili uwagę, że mamy bardzo fajne mydełka do rąk.

Palmolive Magic Softness

Skład pianki malinowej:

Palmolive Magic Softness

Razem z piankami przyszedł do mnie bardzo miły prezent, który już może widzieliście na blogowym facebookuMuszę przyznać, że Palmolive sprawiło mi prawdziwą przyjemność uroczą bransoletką LILOU z wygrawerowaną nazwą bloga. Spójrzcie sami jaka, jest śliczna 🙂

 Palmolive Magic Softness Palmolive Magic Softness Palmolive Magic Softness

Na koniec mam małą niespodziankę dla czytelników bloga, aż 10 osób może wypróbować malinową piankę do mycia rąk Palmolive Magic Softness.  Nie zwlekajcie ze zgłoszeniami, bo czasu jest niewiele. 

Pytanie konkursowe.

Z czym kojarzy Ci się zapach malin? Moje pierwsze skojarzenie to z perfumami Givenchy Hot :). Odpowiedzi wysyłajcie na maila donn298@gmail.com. Wystarczy jedno zdanie, a ja wybiorę 10 odpowiedzi, które mnie zaskoczą, rozśmieszą albo po prostu mi się spodobają. W tytule maila proszę wpisać konkurs Palmolive.

Konkurs jest dla moich czytelników, dajcie więc znać gdzie, obserwujecie bloga. Wystarczy tylko w jednym miejscu. Będzie mi też niezwykle miło, jeśli informację o konkursie udostępnicie dalej.

Regulamin

 1. Konkurs jest organizowany przez blog GLOW.lifestyle wraz z marką Palmolive.
 2. Fundatorem nagród jest Palmolive.
 3. Konkurs będzie trwał od dzisiaj 27.09.2016 do czwartku 29 09.2016 do godziny 23:59.
 4. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni już w piątek 30.09.2016.
 5. Nagrodami w konkursie jest 10 malinowych pianek do mycia rąk.
 6. Nagrody wysyła firma Palmolive.
 7. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie zamieszkałe na terenie Polski
 8. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe
 9. Spośród wszystkich odpowiedzi wybiorę 10, do których powędrują nagrody.
 10. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez umieszczenie informacji na blogu, w tym poście oraz na  fan page GLOW.lifestyle.
 11. Na dane do wysyłki czekam przez 2 dni, od dnia ogłoszenia wyników, potem wybiorę kolejne osoby.
 12. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

 

Lista osób które wygrały niespodziankę od Palmolive:

Elwira

Emilia

Szkolne inspiracje

Beata

Dorabiaj Teraz

anna

Joanna

Justyna

Ewa

Kaprysek

Dziewczyny już wysyłam maile i proszę o szybką odpowiedź zwrotną z adresem do wysyłki 🙂

Dziękuję bardzo za udział w konkursie 🙂 Niestety nie mogę nagrodzić każdego, ale tych którym się nie udało tym razem zapraszam serdecznie na następny konkurs, który niebawem pojawi się na blogu :).