Nowości Oriflame Love Nature Cold Cream i Incognito :)

 Oriflame Love Nature Cold Cream

Zima rozgościła się u nas na dobre, za oknem biało, a mróz szczypie w policzki. Kupiłam piękną, ciepłą kurtkę i wydawało mi się, że zimno mi już nie straszne, ale zapomniałam o jednej rzeczy. Skóra, szczególnie w miejscach, gdzie cały czas jest odkryta też potrzebuje ochrony. Na szczęście przyszła do mnie przed świętami pewna niespodzianka, dzięki której moja skóra także nie będzie się bała zimna.

Mowa oczywiście o nowości od marki Oriflame, którą jest seria Love Nature Cold Cream z woskiem pszczelim i olejkiem migdałowym.

Ochronny krem do twarzy Love Nature Cold Cream z woskiem pszczelim i olejkiem migdałowym Oriflame

Ochronny krem do twarzy Love Nature z woskiem pszczelim i olejkiem migdałowym Oriflame

Pierwszy kosmetyk to krem do twarzy, który ma chronić naszą skórę przed zimnem i mrozem. Jest przeznaczony do każdego typu skóry, a w jego składzie znajdziemy naturalny olejek migdałowy i wosk pszczeli. Ma za zadanie przywrócić uczucie komfortu, a także odżywia i nawilża suchą skórę.

Producent sugeruje nam, że jest bogaty i odżywczy krem, ale nie musicie się tego obawiać, bo w rzeczywistości krem ten ma bardzo fajną konsystencję. Jest treściwy, ale moim zdaniem lekki. Ładnie się rozprowadza i bardzo szybko wchłania nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy. Mam zamiar go stosować przede wszystkim na spacery z Thorem, ale nałożyłam go także pod makijaż i sprawdził się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że się polubimy i na pewno dam Wam znać jak mi się sprawdza. Muszę jeszcze dodać, że krem ma piękny zapach.

Ochronny krem do rąk Love Nature Cold Cream z woskiem pszczelim i olejkiem migdałowym Oriflame

Ochronny krem do rąk Love Nature z woskiem pszczelim i olejkiem migdałowym Oriflame

Drugi kosmetyk z serii Love Nature Cold Cream to krem do rąk. Tak samo jak przednik zawiera wosk pszczeli i olejek migdałowy i ma zapewnić skórze dłoni ochronę przed zimnem. Jest on przeznaczony do pielęgnacji suchym, szorstkich dłoni, czyli to zdecydowanie coś dla mnie. Moje dłonie zimą niestety są mocno przesuszone i o ile przez resztę roku nie muszę ich co chwilę kremować, to zimą nie mam wyjścia.

Ochronny krem do rąk pachnie równie pięknie, jak ten do twarzy, ja jestem tym zapachem naprawdę zachwycona. Ma za to inną konsystencję. Jest bardziej treściwy i zostawia delikatną ochronną warstwę. Nie jest ona w żadnym razie lepka, to coś, jak niewidzialne rękawiczki.  Mam nadzieję, że mi się fajnie sprawdzi.

Love Nature Cold Cream

Woda toaletowa Incognito dla Niej Oriflame

Woda toaletowa Incognito dla Niej

Piękna zgrabna buteleczka i cudowny zapach. Pierwszy raz go mam i bardzo się cieszę, że mogę się z nim zapoznać. Jest trochę słodki, trochę kwaśny, czuć w nim maliny i konwalie. Jestem nim zauroczona, ale więcej opowiem Wam o nim w osobnym wpisie.

Jeśli zaciekawiły Was nowości Oriflame, albo chcecie zobaczyć, jeszcze inne kosmetyki odwiedźcie klub-konsultantek.pl.

Dajcie też koniecznie znać, jak chronicie skórę zimą ?