Horfes Bursztynowe mydełko Aqua Baltic

Horfes Bursztynowe mydełko Aqua Baltic

Horfes Bursztynowe mydełko Aqua Baltic to dowód na to, że zwykłe mydełko w kostce nie musi być nudne. Wytwarzane ręcznie z naturalnych składników, pięknie wygląda, świetnie spełnia swoją funkcję i cudnie pachnie. Czego chcieć więcej?

Horfes Bursztynowe mydełko Aqua Baltic

Nie od dziś wiadomo, ze bursztyn ma wiele ciekawych właściwości łącznie z tymi leczniczymi. Kwas bursztynowy i olej bursztynowy to bardzo cenne składniki wykorzystywane w kosmetologii. To właśnie na ich podstawie są tworzone kosmetyki z bursztynem. Bursztyn do celów kosmetycznych musi być długo i bardzo wolno mielony, bo w takcie rozdrabniania uwalnia się z niego wszystko co najlepsze.

Mydło Bursztynowe, jak już wypominałam jest wytwarzane ręcznie z naturalnych składników. Zawiera 10% aktywnego wyciągu z bursztynu. Producent obiecuje nam, że w mydle aminokwasy i składniki mineralne działają odżywczo, a także spowalniając procesy starzenia się skóry. Piękny, odświeżający zapach bursztynowego mydła działa kojąco i odprężająco.

Horfes Bursztynowe mydełko Aqua Baltic

Mydełko jest w kształcie przeciętej na pół kuli, jest przezroczyste i ma piękny żółty kolor. Pachnie bardzo ładnie i w ogóle używam go z dużą przyjemnością, chociaż przyznaję, ze nie jestem wielbicielką mydeł w kostce i zwykle wolę te w płynie. Horfes Bursztynowe mydełko Aqua Baltic jest bardzo delikatne, w żaden sposób nie podrażnia i nie przesusza skóry. Z powodzeniem stosowałam go także do mycia twarzy, kiedy nie miałam żadnego żelu do mycia buzi pod ręką. Skóra po jego użyciu jest oczyszczona, miękka i przyjemna w dotyku.

Horfes Bursztynowe mydełko Aqua Baltic

Muszę jeszcze nadmienić, ze mydło praktycznie do samego końca zachowuję swoją formę. Zmniejsza tylko objętość, ale cały czas jest przezroczyste i ma taki sam kształt, dzięki czemu cały czas zdobi mydelniczkę:). Używałam go naprawdę z dużą przyjemnością zarówno ja, jak i moje dzieci, które także go sobie chwaliły. Cena mydła to 25 zł za 80 g. Jak dla mnie jest całkiem wydajne.

Dajcie koniecznie znać, czy lubicie takie mydełka, czy wolicie te w płynie?