Nivea Black & white Invisible Silky Smooth antyperspirant, który mnie zaskoczył :)

Nivea Black & white Invisible Silky Smooth
Nivea Black & white Invisible Silky Smooth zjawił się u mnie w dobrym momencie, bo właśnie zaczęłam rozglądać się za nowym antyperspirantem. Jeśli jesteście ciekawi, jak się  spisał to zapraszam do czytania.

 Nivea Black & white Invisible Silky Smooth

Od razu Wam powiem, że jeśli chodzi o antyperspiranty, to ja jestem ciężki przypadek. Jestem z tych osób, które pocą się bardziej i od tego typu kosmetyku wymagają dużo więcej. Z tego powodu mało co mi pasuje i jak znajdę coś co działa, to już się tego trzymam. Do testów Nivea Black & white Invisible Silky Smooth podeszłam, więc z pewną rezerwą tym bardziej że jest to antyperspirant w spayu, a ja takich nie lubię. Pylą zazwyczaj tak mocno, że kiedy ich używam, muszę wstrzymać oddech, a potem szybko uciekać z łazienki. Zdecydowanie jestem fanką sztyftów, bo to one najlepiej się u mnie sprawdzały, jak do tej pory.

Jednak ciekawość, jak zwykle u mnie zwyciężyła i nie żałuję, bo Nivea Black & white Invisible Silky Smooth spisał się  dobrze, a nawet bardzo dobrze. Po pierwsze ma bardzo ładny zapach. Pudrowy i kojarzący się z drogimi perfumami. Po drugie, mimo że to spray to praktycznie w ogóle nie pyli, a po trzecie i najważniejsze zapewnia mi ochronę przed przykrym zapachem i uczucie komfortu przez cały dzień. Nawet wtedy, gdy mam mnóstwo na głowie i brakuje mi czasu, żeby sobie usiąść w spokoju przez chwilę.

Nivea-Black-&-white-Invisible-Silky-Smooth

Oprócz tego, że jest bardzo skuteczny, jest też delikatny. Nie podrażnia skóry, nawet po depilacji. Mam wrażenie, że ją pielęgnuje.

Kolejny duży plus dostaje ode mnie za to, że nie brudzi ani czarnych, ani białych ubrań. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się tak dobrego działania i jestem pozytywnie zaskoczona.

Podsumowując Nivea Black & white Invisible Silky Smooth  przede wszystkim skutecznie chroni przed przykrym zapachem przez cały dzień, nie brudzi ubrań, nie pyli przy aplikacji i bardzo ładnie pachnie. Z przyjemnością jeszcze po niego sięgnę.

Znacie Nivea Black & white Invisible Silky Smooth ? Jaki antyperspirant Wam się najlepiej sprawdza?