Konkurs Soraya Intensywna Naprawa -Wyniki

soraya intensywna naprawa

Kochani tak jak obiecałam dzisiaj rozstrzygam konkurs Soraya Intensywna Naprawa :), bardzo Wam dziękuję, za tak liczny udział i piękne odpowiedzi. Pisaliście tak ładnie, że postanowiłam zrobić jednak oddzielny wpis z Waszymi odpowiedziami i także w ten dodatkowy sposób nagrodzić wybrane osoby.

Niestety, przykro mi to stwierdzić, ale nie czytacie dokładnie zasad, dlatego były też zgłoszenia nieprawidłowe, których nie mogę wziąć pod uwagę. Warto zawsze rzucić okiem na regulamin, bo tam naprawdę wszystko jest opisane.

Każdy zestaw zawiera 3 kosmetyki i tak naprawdę tylko krem na dzień i na noc jest przeznaczony dla konkretnego przedziału wiekowego, kremu maski i kremu pod oczy, według mnie może używać, każdy niezależnie od wieku.

Tym razem miałam naprawdę trudne zadanie i z przyjemnością obdarowałabym  więcej osób,  ale zestawy są cztery i już nie przedłużając wędrują do:

kawoholik – zestaw 60 +

Co do konkursu 🙂 Przeczytałam Twoją recenzję i muszę stwierdzić, że jest kilka rzeczy które ogromnie mi się podobają w nowej linii kosmetyków marki Soraya. Przede wszystkim odczuwam dumę, że polska marka produkuje tak innowacyjne kosmetyki, mogące stawać w szranki z kosmetykami zagranicznymi z wyższych półek cenowych.  Bardzo fajne jest również zwrócenie się w stronę natury, oparcie składów kosmetyków o składniki naturalne, ale jednocześnie nie występujące zbyt często w kosmetykach drogeryjnych. Moją szczególną uwagę zwróciła adenozyna i fakt, że w żadnym dotychczas kupowanym kremie jej nie spotkałam. Bardzo ważne jest dla mnie również to, iż zwrócono uwagę na potrzeby kobiet starszych, ponieważ każda kobieta chce czuć się zadbana, bez względu na metrykę. Każda ma do tego prawo. Dzięki niewygórowanym cenom, kobieta w każdym wieku może pozwolić sobie na chwilę luksusu i przyjemności; ostatecznie od czego ma się córki czy też wnuczki;)

Komu bym podarowała kosmetyki z tej linii? Z pewnością mojej mamie 🙂 Chce aby używając tych kosmetyków, miała poczucie że o siebie dba, że robi coś ważnego dla swojego ciała i swojej pewności siebie. Wiem, że sprawiając niespodziankę mamie, sprawię również frajdę sobie, rodzeństwu i siostrzenicom; uśmiech mamy – babci jest przecież bezcenny 🙂

Agnieszka S – zestaw 70 +

Najbardziej podoba mi się kompleksowe podejście do problemów skóry dojrzalej a to za sprawą bogactwa składników. W efekcie twarz odzyska naturalnie pogodny wygląd i dlatego chciałabym taki zestaw wygrać i podarować swojej teściowej, żeby więcej się uśmiechała 🙂

Najbardziej podoba Mi się niska cena, opakowanie i skład. Sklepowe półki uginają się od ciężaru kosmetyków o działaniu odmładzającym. Większość z nich tylko obiecuje. Nieliczne spełniają w 100 % oczekiwania konsumentów. Po zapoznaniu się w ofertą Soraya jestem miło zaskoczona i ciekawa efektów, które zapewnia.

monisia 77- zestaw 50 +

Osobą której podarowałabym zestaw jest Moja starsza przyjaciółka Ilona. Jak wiadomo każda z Nas jest na swój sposób skomplikowaną istotą i tylko druga kobieta jest w stanie Nas zrozumieć, rozśmieszyć. Ilona jest dla Mnie jak balsam dla duszy. Jest Moim Słońcem w pochmurny dzień. Znamy się jak stare dobre małżeństwo. W tym roku będzie już 18 rok. Mamy za Sobą wyjątkowo zimne maje milczenia i gorące lata przyjaźni. Jest dla Mnie jak siostra której nie mam i mieć już nie będę. Mamy za Sobą dziesiątki przegadanych nocy, setki zjedzonych tabliczek czekolady, kilka butelek wypitego czerwonego wina i wiele przetańczonych imprez. Nikt nie rozumie i nie zna Mnie tak jak Ona. Wiele Nas łączy. Mamy ten sam światopogląd i mnóstwo szalonych pomysłów, które razem realizujemy. Mogę powiedzieć Jej wszystko. Zawsze Potrafi postawić Mnie do pionu i wylać wiadro zimnej wody na głowę. Nie tylko w przenośni.;) Jak każda kobieta chce czuć sie pięknie i młodo. Przez stres, mijające lata i nie idealna dieta dorobiła się pierwszych zmarszczek. Poza tym zbliżają się jej urodziny. Jestem przekonana że Soraya przedłuży jej zewnętrzną młodość. 😉

Zaniczka – zestaw 40 +

🙂 zdecydowanie dla siebie – jestem już 40+ chociaż podobno wiek duchowy się bardziej liczy to jednak skóra potrzebuje wsparcia – szczególnie ta stymulacja i wsparcie mnie zainteresowała, bo to jest mobilizowanie mojej własnej skóry do czynienia dobra mojej urodzie, a nie wklepywanie jakiś kosmicznych składników, które mają ja upiększyć.

Dziewczyny serdecznie Wam gratuluję i dziękuję za udział w konkursie i za takie piękne odpowiedzi. Bardzo Was proszę o podesłanie, na maila donn298@gmail.com adresów do wysyłki nagród.