Efektima hydrożelowe płatki pod oczy

Efektima hydrożelowe płatki pod oczy efektima

Do tej pory myślałam, że płatki pod oczy to raczej taki gadżet niż kosmetyk pielęgnacyjny. Tego lata to się zmieniło, a przyczyniła się do tego Efektima i hydrożelowe płatki pod oczy. Trzymam je w lodówce i kiedy widzę, że moja skóra pod oczami wygląda kiepsko, sięgam po nie. W trakcie upałów przynoszą prawdziwą ulgę, jednak na tym nie kończą się ich zalety.

Efektima to jedna z moich ulubionych marek drogeryjnych. Tak się jakoś składa, że większość ich kosmetyków mi pasuje i tym sposobem lubimy się już od dawna. Jak się sprawdziły hydrożelowe płatki pod oczy o tym dowiecie się już za chwilę.

Zaczęłam od różanych, potem sięgnęłam pote z witamną C, a na koniec zostawiłam sobie Shiny Look. Przyznaję się od razu, że wybrałam je zanim w ogóle popatrzyłam na ich właściwości. No ale kto nie lubi błyszczeć, niech pierwszy rzuci brokatem ;).

Hydrożelowe płatki pod oczy Efektima Hialu – Rose

płatki pod oczy efektima Rose

Płatki prezentują się pięknie. Są różowe z połyskującymi drobinkami, bo kto powiedział, że jak coś fajnie działa, to nie może tez fajnie wyglądać. Nosi się je wygodnie, nie trzeba leżeć, bo się dobrze trzymają. Po nałożeniu w pakowaniu zostaje jeszcze sporo płynu, który można wykorzystać. Po zdjęciu płatków skóra w okół oczu była mocno wygładzona, nawilżona i napięta. Zmarszczki na jakiś czas przestały być widoczne. Skóra w miejscu gdzie był płatek była jak wyprasowana.

Hydrożelowe płatki pod oczy Efektima Snail & Vitamin C

Efektima hydrożelowe płatki pod oczy vitamina c

Witamina C i śluz ślimaka, to kolejne płatki po które sięgnęłam. Te są z kolei białe z perłowym połyskiem, tak samo jak poprzednie trzymają się świetnie. W ich składzie znajdziemy między innymi ekstrakt ze ślimaka, kolagen, kwas hialuronowy, witamina B3, C oraz E, proteiny soi Także w tym wypadku efekt był super. Dodatkowo oprócz nawilżenia, napięcia i mocnego wygładzenia skóry zauważyłam delikatne rozjaśnienie. Znika także podpuchnięcie oczu.


Hydrożelowe płatki pod oczy Efektima Shiny Look

Efektima hydrożelowe płatki pod oczy shiny

Tak jak Wam wspomniałam Shinny Look zachwyciły mnie swoim wyglądem, no co poradzę sroka jestem. Są czarne i mają zatopione w sobie piękne błyszczące gwiazdki. Także nawilżają i wygładzają skórę, jak poprzednicy, ale nie zrobiły mi takiego efektu wow. Za to wygląda się w nich fajnie :).

Podsumowując hydrożelowe płatki pod oczy Efektima sprawdziły się u mnie bardzo dobrze. Bardzo podoba mi się to wygładzenie skóry, które u mnie to aż trochę śmiesznie wygląda, bo po ściągnięciu płatka skóra w okół oczu jest jakby wyprasowana. Tak sobie myślę, że przydało by się nakładać takie płatki na całą twarz :).

Dajcie koniecznie znać jakie płatki pod oczy stosujecie, które są wasze ulubione?