Wyniki konkursu Soraya + linkowe party:)

konkurs soraya wyniki

Hej Kochani 🙂

Konkurs Soraya dobiegł końca, pora więc podać wyniki. Nie było łatwo wybrać tylko 5 osób, bo najchętniej obdarowałabym wszystkie dziewczyny, które wzięły w nim udział. Bardzo się cieszę, że chciało Wam się tak fajnie opisać Wasze sposoby na udany babski wieczór, były i komentarze i maile. Wybrałam 5 odpowiedzi po przeczytaniu, których pomyślałam wow, na taki babski wieczór z chęcią bym się wybrała. Nie przedłużając zestawy kosmetyków w skład, których wchodzi krem na dzień, krem na noc i body make up wędrują do:

Nieidealna Anna

jo-jo-a

asiakulka

Kaprysek

Kinga Gorzela

Gratuluję Wam dziewczyny serdecznie i mam nadzieję, że kosmetyki będą Wam dobrze służyć i będziecie mieć z nich tyle radości co ja. Przez 5 kolejnych dni czekam na Wasze adresy do wysyłki prześlijcie je na adres donn298@gmail.com. Po tym czasie, jeśli nie będę mieć wszystkich adresów wybiorę kolejną osobę, za tę która się nie zgłosiła.

Jak co piątek z wielką przyjemnością zapraszam Was także na linkowe party. Pochwalcie się swoimi postami i zajrzyjcie do innych, tak żeby wszystkim było miło

Wpisy dodajemy za pomocą niebieskiego przycisku. W pierwszym wierszu wrzucamy link do wpisu, w drugim tytuł posta, a w trzecim swojego maila. Wszystkim będzie też na pewno bardzo miło, jeśli poodwiedzamy się nawzajem.

Wpisy możecie wrzucać przez kilka kolejnych dni.