Relacja ze spotkania blogerów z Face&Look – Warszawa 14.01.2017 :)

spotkanie blogerów z face&look

W sobotę 14 stycznia kolejny już raz wyruszyłam do Warszawy, tym razem na spotkanie blogerów z  Face&Look. Po drodze uciekł mi bus, zgubiłam Pałac Kultury i byłam na kawie z super dziewczynami, a co działo się jeszcze? Zobaczcie sami.

Swoje wyjazdy planuję zawsze z dużą starannością, sprawdzam wszystkie połączenia i kupuję wcześniej bilety. Nie przewidziałam jednak, że bus, który miał mnie zawieść prosto na dworzec w ogóle się nie zatrzyma, bo będzie tak przepełniony.

Spotkanie blogerów face&look

Mimo tego udało mi się dotrzeć na spotkanie, zawrzeć nowe znajomości, wypić pyszną kawę, dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy i po prostu miło spędzić ten dzień.

Jedyne co mnie martwi w trakcie takich wyjazdów, to czy bez problemu uda mi się trafić na miejsce, jak już wysiądę z pociągu. Tym razem jednak jeszcze jadąc pociągiem umówiłam się z Agatą z bloga Freewolność, która dała mi dokładne instrukcje jak mam do niej trafić. Okazało się jednak, że mi to i dokładne instrukcje nie pomogą, otóż zgubił mi się Pałac Kultury. Nie pytajcie nawet jak:D. 

spotkanie blogerów z face&look

Na szczęście się znalazł, wystarczyło przejść kilka metrów w lewo.

spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017

Muszę koniecznie Wam napisać, że Agata na żywo wygląda jeszcze piękniej niż na zdjęciach i jest niezwykle sympatyczna. Przygarnęła mnie biedną sierotkę i nie pozwoliła mi zginąć w wielkim mieście ;).

spotkanie blogerów z Face&Look

Spotkanie odbyło się w Hotelu Mercury Grand z pięknym widokiem na panoramę Warszawy.

spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017

Z racji tego, że kilka pociągów tego dnia było spóźnionych, na tych którzy jeszcze nie dojechali, czekaliśmy przy kawie i pysznym jedzeniu. Marta, którą znacie z bloga Sauria80world, a która jest także odpowiedzialna za kontakty z blogerami w Face&Look, zadbała o to, żeby nikomu niczego nie brakowało. Wszystko było pyszne i tak pięknie podane, że nikt nie wyszedł ze spotkania głodny.

spotkanie blogerów face&look 14.01.2017 spotkanie blogerów face&look 14.01.2017spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017 spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017 spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017 spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017

Przywitał nas nowy Redaktor naczelny Face&Look Conrado Moreno.

spotkanie blogerów z face&look spotkanie blogerów z face&look spotkanie blogerów z face&look

Natomiast Jacek Kaczanowski – założyciel i twórca projektu F&L– opowiedział nam o samym portalu, jego założeniach, zdradził nam także, że na początku lata odbędzie się kolejny wielki event Beauty Mania, ale ciii, bo to jeszcze tajemnica. Mieliśmy też okazję dowiedzieć się nieco więcej o planach na współpracę Face&Look z blogerami.

Partnerem spotkania była marka MONTIBELLO i przedstawił nam ją Cezary Szymczak – Dyrektor Działu Kosmetycznego w firmie Polwell. Jest to hiszpańska marka, która w swojej ofercie ma profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów i twarzy.

Spotkanie blogerów z Face&look 14.01.2017spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017

Pielęgnacji twarzy mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska, a także popróbować interesujących nas kosmetyków i na własne oczy zobaczyć ich działanie, ponieważ w trakcie spotkania został nam zaprezentowany zabieg przeciwzmarszczkowy SKIN EXPERT. Zabieg wykonała Paulina Pietrasik – Regionalny Trener marki Montibello.

spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017 spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017 spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017 spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017

Powiem Wam, że zabieg zrobił na mnie duże wrażenie, różnica w wyglądzie skóry modelki, była naprawdę zauważalna i sama chętnie bym się mu poddała.

spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017

W międzyczasie można było się też poddać badaniu włosów i skóry głowy, które przeprowadzał Oskar Stankiewicz – Instruktor marki Montibello. Badanie było przeprowadzane mikrokamerą i Oskar robił je bardzo dokładnie. Badanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, ale ja się trochę bałam z niego skorzystać. Obawiałam się, co bym mogła usłyszeć o moich włosach, które są świeżo po dwóch dekoloryzacjach. Teraz trochę żałuję, ale kolejka była naprawdę ogromna :).

spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017 spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017

Gościem spotkania była także niezwykle elegancka Katarzyna Furmanek – kobieta sukcesu, założycielka polskiej marki FLOSLEK. Opowiedziała nam o marce i Team Testach, jakie odbywały się z marką na łamach portalu. Testy były skierowane do mam i córek i co prawda ja nie brałam w nich udziału, ale wiele dobrego słyszałam o kosmetykach i mam nadzieję w najbliższym czasie ich spróbować.

Spotkanie blogerów z Face&look 14.01.217

Mieliśmy też okazję dowiedzieć się o akcji „Pink Lips”, której głównym celem jest popularyzowanie wiedzy na temat raka szyjki macicy i namawianie do profilaktyki, ale o niej chciałabym napisać Wam osobny wpis, bo uważam, że to sprawa niezwykle ważna.

Wielką wartością takich spotkań dla mnie zawsze są ludzie. Ci nowi i ci, z którymi mam okazję się spotkać po raz kolejny.

spotkanie blogerów z face&look spotkanie blogerów z face&look

W końcu poznałam na żywo Agnieszkę z Kosmetyków z mojej półki, Ewelinę z Revelkove Love i Michalinę z Brylantina.

spotkanie blogerów z face&look 14.01.2017

Miło mi było także znowu porozmawiać z Michałem z Twoje Źródło Urody i Anią z Kosmetykoholizm, z którą wracałyśmy razem pociągiem, dzięki tobie Aniu podróż zleciała mi niezwykle szybko i przyjemnie.

spotkanie blogerów z face&look.spotkanie blogerów z face&look spotkanie blogerów z face&look spotkanie blogerów z face&lookspotkanie blogerów z face&look

Organizatorzy mieli dla nas też małą niespodziankę, trzeba było tylko wrzucić karteczkę ze swoim imieniem i nazwą bloga i można było wylosować fajną nagrodę.

spotkanie blogerów z face&look

A co jeszcze na każdym spotkaniu jest niezwykle ważne? Zdjęcia na ściance oczywiście ;). Kolor włosów specjalnie zrobiony na spotkanie, mój oczywiście, nie Conrado ;).

spotkanie blogerów z face&lookspotkanie blogerów z face&lookspotkanie blogerów z face&lookspotkanie blogerów z face&lookspotkanie blogerów z face&look

Na pożegnanie każdy z uczestników dostał oczywiście miły prezent, w postaci kosmetyków Montibello.

spotkanie blogerów z face&look

Pełni wrażeń i w spaniałych nastrojach ruszyliśmy w drogę do domu. Tym razem Pałac był na swoim miejscu.

Pierwsze spotkanie blogerów z Face&Look uważam za bardzo udane, Was co najbardziej zainteresowało? Kogo poznajecie na zdjęciach? Mieliście już okazję zajrzeć do Face&Look?