Poranna Rosa WS Academy Odżywka do włosów bez spłukiwania

Poranna Rosa WS Academy Odżywka do włosów bez spłukiwania

Przyznam, że były czasy, kiedy nie doceniałam odżywek bez spłukiwania i wierzyłam tylko w moc masek, które trzeba potrzymać na włosach i zmyć. Jednak prawda jest taka, ze dobrze dobrana odżywka do włosów bez spłukiwania może działać cuda i chociaż nie łatwo na taką trafić, mnie się to co jakiś czas zdarza.  Poranna Rosa WS Academy Odżywka do włosów bez spłukiwania to właśnie taka mała cudotwórczyni.

Z kosmetykami WS Academy spotkałam się pierwszy raz w 2017 roku na Meet Beauty i wtedy też miałam okazję testować maskę do włosów z serii Czarna Orchidea. Zresztą kto nie pamięta, albo nie czytał możne rzucić okiem na moje spotkanie z Wierzbickim i Schmidtem.

Spotkałam się z WS Academy Wierzbicki & Schmidt 🙂

Wracając jednak do odżywki już samo opakowanie robi bardzo pozytywne wrażenie. Jest ładne, minimalistyczne, pompka działa bez zarzutu.

Poranna Rosa WS Academy Odżywka do włosów bez spłukiwania

Kosmetyk ma piękny zapach, który zdecydowanie uprzyjemnia jego stosowanie i lekką konsystencję emulsji.  Producent obiecuje nam że odżywka jest bogata w składniki naturalne i rzeczywiście znajdziemy tu aż 12 ziół, czerwone algi i witaminę PP. Ma ona nawilżać nawet najbardziej zniszczone włosy, a jak wiecie moje przeszły wiele i jeszcze nie wróciły do dawnej kondycji.

Poranna Rosa WS Academy Odżywka do włosów bez spłukiwania

Kosmetyk ten ma zapewniać aż 20 efektów. Nie liczyłam czy rzeczywiście, ale powiem Wam jedno. Ta odżywka czyni cuda. Nakładam ją na mokre lub wilgotne włosy zaraz po myciu i zmieniają się nie do poznania. W sekundzie robią się mięciutkie i przyjemne w dotyku. Kołtuny się rozprostowują, a włosy można rozczesać bez żadnego problemu.

Poranna Rosa WS Academy Odżywka do włosów bez spłukiwania

Po wysuszeniu włosy są lekkie, mięciutkie, sypkie i pięknie błyszczą. Nie puszą się i ogólnie wyglądają na zadbane. Kosmetyk ich w ogóle nie obciąża. Ta odżywka przez długi czas ratowała mi życie, a raczej włosy. Teraz mam od niej przerwę, bo tak jak Wam pokazywałam na Istagramie, zrobiłam sobie zabieg keratynowego wygładzania włosów i po nim muszę używać specjalnych kosmetyków. Wrócę natomiast do Porannej Rosy jak tylko będę mogła, bo naprawdę dawno nie miałam tak dobrej odżywki bez spłukiwania, w dodatku w tak rozsądnej cenie.

Chętnie się dowiem jak u Was sprawdziła się Poranna Rosa WS Academy Odżywka do włosów bez spłukiwania ? A jeśli jeszcze jej nie stosowaliście to nadróbcie to koniecznie.