Paczka Ambasadorki Le Petit Marseillais :).

Paczka Ambasadorki Le Petit Marseillais glowlifestyle.pl

Wczoraj zawitał do mnie kurier z paczką  Ambasadorki Le Petit Marseillais. Niesamowicie się cieszę, że się zakwalifikowałam zwłaszcza, że nie od razu doczytałam maila, że paczka trafi także i w moje ręce. Bardzo byłam ciekawa co znajdzie się w środku, a przede wszystkim jak będzie pachniało. Jeśli Wy również jesteście ciekawi chodźcie i oglądajcie :).

Paczka Ambasadorki Le Petit Marseillais glowlifestyle.pl-010

Jak widzicie paczka była pięknie zapakowana, z największą dbałością o szczegóły. Widzicie ten śliczny papier z polem lawendy?

Paczka Ambasadorki Le Petit Marseillais glowlifestyle.pl-009

W środku znalazły się dwa pełnowymiarowe i wspaniale pachnące kosmetyki, oraz opaska na oczy. Po co ta opaska? Między innymi po to żeby nie podglądać i najpierw sprawdzić jak wspaniale kosmetyki pachną. Nawet na opakowaniach kosmetyków znalazły się opaski zasłaniające opisy. Myślę, że wszystkie Ambasadorki mają już swoje paczki i mogę Wam zdradzić, że w paczce znalazł się żel pod prysznic o zapachu Werbeny i Cytryny oraz żel i płyn do kąpieli 2w1 Pomarańcza i Grejpfrut.

Paczka Ambasadorki Le Petit Marseillais glowlifestyle.pl-001

Werbenę uwielbiam, jednak to chyba pomarańcza i grejpfrut zostanie moim faworytem, nie mogę się jeszcze zdecydować. Zapachy są bardzo moje, świeże orzeźwiające i energetyczne :).

Paczka Ambasadorki Le Petit Marseillais glowlifestyle.pl-006

W środku znalazłam także mnóstwo próbek dla koleżanek, które od samego rana im rozdaję. Bardzo to miłe, muszę przyznać :). Był także liścik do Ambasadorek i krótki przewodnik opowiadający o kosmetykach Le Petit Marseillais. Jeśli Wy także macie ochotę zostać Ambasadorkami, wystarczy się zapisać na https://ambasadorkalpm.pl/ i spróbować szczęścia, może następnym razem kurier zadzwoni do Waszych drzwi;).

Paczka Ambasadorki Le Petit Marseillais glowlifestyle.pl-002

Dla mnie to pierwszy kontakt z marką i jestem jej niezwykle ciekawa szczególnie, że zapachy naprawdę zachwycają.

Ciekawa jestem czy znacie kosmetyki Le Petit Marseillais ? A może dopiero tak jak ja macie ochotę je poznać?