5 kanałów na YouToube, które warto znać :)

IMG_20150108_094932

Dzisiaj chciałbym Wam pokazać 5 kanałów na YouToube, które warto znać. Są to kanały, które nieodmiennie umilają mi picie porannej kawy. Z niecierpliwością oczekuję kolejnego filmiku i oglądam praktycznie każdy, który się pojawi. Jeśli jesteście ich ciekawi, zapraszam do czytania.

Kasia D Świadomie o pielęgnacji 

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2015-04-29 151945

Kasia to moje guru od pielęgnacji cery, na jej filmiki czekam zawsze z niecierpliwością i niezwykle się cieszę, kiedy coś się pojawi. Jeśli jesteście zainteresowani świadomą pielęgnacją cery, a jeszcze nie znacie Kasi zajrzyjcie do niej koniecznie. Znajdziecie tutaj także wiele cennych informacji na temat kwasów, retinolu, wieloetapowej pielęgnacji cery, łączeniu ze sobą poszczególnych kosmetyków, po prostu skarbnica wiedzy :).

nissiax83 

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2015-04-29 152520

Nissiax83 jest kosmetologiem i widać, że dziewczyna wie o czym mówi, szukam u niej zwykle ciekawych kosmetyków, jej recenzje są naprawdę rzetelne i godne uwagi. Filmiki nissiax filmiki uświadomiły mi jak ważne jest  używanie filtrów – znajdziecie tu kilkuodcinkowy poradnik o nich. Jednak kanał ten to nie tylko kosmetyki, znajdziecie tu także inspirujące filmiki o zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej, a także co nieco o Nowym Jorku, gdzie autorka mieszka.

Renata Barańska 

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2015-04-29 212252

Na ten kanał trafiłam jakieś dwa lata temu i od tamtej pory oglądam, każdy który się pojawi. Początkowo prowadziła go tylko Renata, a teraz dołączyła do niej jej siostra Bożena i kanał zmienił nazwę na Siła sióstr Renata i Bena. Mnie przyciągnęły do nich filmiki na temat pielęgnacji cery problematycznej, trądzikowej, ale znajdziecie tutaj także fajne stylizacje, zdobycze lumpeksowe i przepisy.

Szusz

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2015-04-29 212236

 Szusz prowadzi swój kanał już od 5 lat, ja oglądam go chyba od 3. Uwielbiam jej filmiki z zakupami, bo zawsze pokazuje jakieś ciekawe perełki zarówno kosmetyczne jak i ubraniowe. Bardzo podobają mi się jej stylizacje, cenię sobie również recenzje kosmetyków.  Znajdziecie tu też wiele filmików, które po prostu uprzyjemnią Wam poranną kawę.

Ciasteczko25

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2015-04-29 212314

To niesamowicie pozytywna dziewczyna, jej filmy są bardzo optymistyczne i motywujące. Podpatruję jej stylizacje, przepisy na zdrowe jedzenie oraz filmiki o aktywności fizycznej. Kasia zawsze wyglądała pięknie, ale odkąd zaczęła ćwiczyć, wygląda naprawdę super. Jeśli chcecie się za siebie zabrać i potrzebujecie motywacji, koniecznie zajrzyjcie na jej kanał. Kasia jest przykładem tego, że jak się chce to można wszystko :).

Oglądacie filmiki na YouToube? Znacie te, które Wam poleciłam? Z przyjemnością dowiem się także jakie są wasze ulubione kanału:).