KURACJA USZCZELNIAJĄCA NACZYNKA Z WITAMINĄ K -nie tylko dla skóry naczynkowej.

Kuracja uszczelniająca naczynka z witaminą K

KURACJA USZCZELNIAJĄCA NACZYNKA Z WITAMINĄ K zjawiła się u mnie w ramach nowości od DermoFurure Precision i chociaż nie mam jakiś dużych problemów z naczynkami, byłam jej bardzo ciekawa. Czy się u mnie sprawdziła? Tego dowiecie się już za chwilę.

Kuracja uszczelniająca naczynka z witaminą K

Tak, jak wspomniałam popękane naczynka nie są moim największym problemem jeśli chodzi o skórę. Jak większość mam kilka na skrzydełkach nosa, na szczęście nie są one mocno widoczne.  Chciałabym, żeby tak zostało dlatego pomyślałam że warto wzmocnić naczynka taką kuracją. Serum ma także inne właściwości, na których mi zależało.

Kuracja uszczelniająca naczynka z witaminą K

Nie tylko uszczelnia ścianki naczynek krwionośnych, zapobiegając ich nadmiernemu rozszerzaniu oraz zmniejszając ich widoczność. Także dzięki zawartości  (1%) witaminy K, zostają szybko zredukowane zaczerwieniania i zasinienia. Olej arganowy optymalnie odżywia, zwiększając jędrność i elastyczność naskórka, a cała kompozycja ma intensywne właściwości regenerujące i kondycjonujące skórę.

Kuracja uszczelniająca naczynka z witaminą K

Dałanie kuracji:
• wzmacnia i uszczelnia osłabione ścianki naczyń
• zmniejsza widoczność naczynek krwionośnych
• zapobiega nadmiernemu rozszerzaniu naczynek
• stymuluje procesy naprawcze
• regeneruje podrażnienia

Skład:

Kuracja uszczelniająca naczynka z witaminą K

Serum należy nakładać na noc na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Można na nie nakładać krem, u mnie jednak najczęściej wystarczyło samo serum.

Tak jak wszystkie sera DermoFuture i to znajduje się w 20 ml butelce z ciemnego szkła. Aplikujemy je w bardzo wygodny sposób za pomocą pipety.

Kuracja uszczelniająca naczynka z witaminą K

Ma ona dość nietypową konsystencję, zwykle takie produkty są albo wodniste, albo żelowe, albo olejowe. Tu mamy połączenie żelu z suchym olejkiem.

Kuracja uszczelniająca naczynka z witaminą K

Jak widzicie, kosmetyk zaraz po nałożeniu jest tłusty trwa to jednak tylko chwilkę, bo już w trakcie wsmarowywania w skórę zmienia się w suchy oleje, a ostatecznie wchłania się bardzo szybko i praktycznie całkowicie, nie pozostawiając na skórze choćby śladu tłustości czy lepkości. Serum ma także delikatny i bardzo przyjemny zapach.

Skóra po jego użyciu jest elastyczna, gładka i wyciszona. KURACJA USZCZELNIAJĄCA NACZYNKA Z WITAMINĄ K bardzo fajnie koi zaczerwienienia, czy lekkie podrażnienia. Zauważyłam także, że posmarowane nią wypryski znikają znacznie szybciej. Moim zdaniem kuracja nada się nie tylko do cer naczynkowych, ale także takich jak moja, które bywają podrażnione i potrzebują ukojenia.

Serum możecie kupić między innymi w sklepie internetowym Tenex24.pl i pewnie także w Rossmannie.

Próbowaliście już może tej nowości od Dermofuture?