Konferencja Meet Beauty 2017 – relacja :)

Konferencja Meet Beauty 2017

Meet Beauty Conference to jedyna w swoim rodzaju konferencja dla blogerów i vlogerów z kategorii URODA. To wspaniałe wydarzenie, na którym można nie tylko poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, zdobyć nowe doświadczenia, ale przede wszystkim być, rozmawiać i miło spędzać czas z ludźmi, którzy dzielą naszą pasję. Dla mnie właśnie ludzie to zawsze największa wartość dodana takich spotkań i z każdego staram się przywieźć nową znajomość, która często potem kwitnie w najlepsze. Jak, więc spodobała mi się Konferencja Meet Beauty 2017 ? Zobaczcie sami :).

Trzecia już z kolei konferencja Meet Beauty była dla mnie pierwszą, w której miałam niebywałą przyjemność uczestniczyć. Na wcześniejsze nie mogłam się zapisać, ale w tym roku pomyślałam sobie niech się dzieje co chce, jeśli tylko mnie zakwalifikują to jadę.

Impreza odbyła się w dniach 19-21 maja w Nadarzynie pod Warszawą. W tym samym czasie miały też miejsce Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days. 

Konferencja Meet Beauty 2017

Moja przygodna zaczęła się o 3:50 rano, a Warszawie byłam już chwilkę przed 8 rano i tym sposobem spokojnie zdążyłam na pierwszy autobus do Nadarzyna.

Dzięki temu, że byłam wcześnie bez problemu się zarejestrowałam i mogłam już zwiedzać targi i spokojnie czekać na przybycie pozostałych dziewczyn.

Konferencja Meet Beauty 2017

Na konferencji przywitała nas Pani Ania Pytkowska, a potem odbył się pierwszy z wykładów prowadzony przez Ewę Grzelakowską-Kostoglu, znaną wszystkim z kanału Red Lipstick Monster. Ewa opowiedziała nam jak przekształcić działalność w internecie w silną markę osobistą. 

Fajnie było móc siedzieć sobie na widowni i słuchać Ewy. Z tego i następnego wykładu nie mam niestety ani jednego zdjęcia! Czemu? Nie uwierzycie! Ja przynajmniej nie mogłam w to uwierzyć, ale zablokowałam sobie telefon, 3 razy źle wpisując PIN, który znam chyba od 15 lat! Jak to zrobiłam? Do tej pory nie umiem odpowiedzieć na to pytanie.

Przez chwilę byłam naprawdę w rozpaczy, na szczęście udało się go odblokować i przywrócić mi dostęp nie tylko do telefonu, ale przede wszystkim jedynego aparatu i internetu. Dzięki temu mogłam na bieżąco, relacjonować Wam cale wydarzenie. Najwięcej informacji zawsze wrzucam na Instagram glowlifestyle.pl więc jeśli go jeszcze nie obserwujecie, to zapraszam Was serdecznie.

Konferencja Meet Beauty 2017

Następny był wykład zorganizowany przez markę Cashmere, Dax Cosmetics”Strobing & Contouring w pigułce – wszystko, co powinnaś wiedzieć, by podkreślić swoje piękno prowadzony przez Agnieszkę Bil-Jabłońską, z bloga Agowe Petitki. Bardzo lubię bloga Agnieszki i jej piękne makijaże, dlatego z przyjemnością się na niego wybrałam. W końcu dowiedziałam się, jak konturować twarz na mokro i o co dokładnie chodzi w tym strobingu i conturingu. Teraz pozostaje mi tylko ćwiczyć.

Po wykładzie można było wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez markę Cashmere, podejść do Agnieszki i zrobić sobie na nowo makijaż pod jej okiem. Nie mogłam nie skorzystać z tej okazji, nie tylko dlatego, że mój makijaż zrobiony o 4 rano, wymagał już poprawy. Przede wszystkim chciałam poznać Agnieszkę, która okazała się zresztą niezwykle miłą i sympatyczną osobą.

Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017

W nagrodę za odwagę dostałam też, śliczny prezent, ale pokaże Wam go w następnym wpisie, gdzie opowiem o kosmetykach, które ze sobą przywiozłam.

Dużą popularnością cieszyła się Fotobudka i nic dziwnego. Zobaczcie sami, jak dobrze się bawiłyśmy. Zobaczcie jakie śliczne dziewczyny spotkałam 🙂  i łaskawie przymknijcie oko na to, kto tu się świeci najbardziej ;).

Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017

Po wykładach była przerwa w trakcie której można było zwiedzić targi, albo odpocząć w cudownej strefie relaxu przygotowanej przez markę Palmers.

Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017

Udało mi się też porozmawiać o moich włosach z Agatą z kanału WWWLOSY.PL , która poradziła mi co robić z moimi włosami żeby wyglądały jak najlepiej. 

Konferencja Meet Beauty 2017

Potem ruszyłam na targi, pooglądać co przygotowali wystawcy, ale przede wszystkim odwiedzić stoisko  WS Academy  i spotkać się z Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Szmidtem. Przeprowadziliśmy bardzo ciekawą rozmowę, która zasiała we mnie wątpliwości, jeśli chodzi o powrót do mojego starego koloru włosów. Dowiedziałam się też jakie kolory mi pasują, a jakie zupełnie nie i jakie kosmetyki powinnam dobrać do moich włosów. Jednak ta opowieść wymaga osobnego wpisu, spodziewajcie się go więc już niedługo.

Konferencja Meet Beauty 2017

Koło ścianki Bandi nikt chyba nie mógł przejść obojętnie 🙂

Konferencja Meet Beauty 2017

Jeszcze chwila na targach i  wróciłam na kolejny bardzo interesujący mnie wykład tym razem prowadzony przez Natalię Sławek z bloga Jest Rudo „Fotografia kosmetyków w praktyce”. 

Konferencja Meet Beauty 2017

Naprawdę widać, że Natalia uwielbia fotografować, dzięki temu jej wykład był bardzo ciekawy i wysłuchałam go naprawdę z przyjemnością.

Potem już tylko rozdanie nagród dla najlepszych blogerów i vlogerów i ruszyłyśmy w drogę do hotelu. W darmowym autobusie, który kursował między Dworcem Centralnym, a targami Expo, można było nawiązać naprawdę bliskie stosunki ;).

Po pierwszym dniu byłam tak zmęczona, że w hotelu od razu wskoczyłam pod prysznic. Potem jeszcze chwila odpoczynku i ruszyłyśmy coś zjeść.

Konferencja Meet Beauty 2017Konferencja Meet Beauty 2017Konferencja Meet Beauty 2017

W ogóle muszę Wam powiedzieć, że przez cały pobyt w Warszawie starałyśmy się jeść z Alą Poradnikbezradnik, która była moją towarzyszką na Meet Beauty bardzo zdrowo i fit ;).

Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017Konferencja Meet Beauty 2017

W myśl zasady, że daleko od domu się nie liczy :D. Wieczorem nawet udałyśmy się na maleńkie piwo razem z Magdaleną Achtelik.

Małe piwko z @kaprysek i @magdalenaachtelik ??#malepiwko #blogerkinawyjeździe #atos #glowlifestyle #jestsuper

Post udostępniony przez Katarzyna Mierzwa (@glowlifestyle.pl)

 

Niedzielny poranek był dla nas w miarę łaskawy :).

Po śniadaniu pozostało nam już tylko się spakować i ruszyć z powrotem do Nadarzyna:).

Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017

Jeszcze tylko fotki w wielkim lustrze hotelowym 😉 i ruszamy w drogę, tym razem wygodnie i bez ścisku taksówką :). Przy okazji dla tych do jeszcze nie nauczyli się obsługiwać Ubera, polecam serdecznie ECO TAXI.

Meet Beauty 2017

Od lewej Alicja, ja i Mada z bloga Magdalena Achtelik.

Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017

Drugi dzień Meet Beauty zaczęłyśmy na luzie od zwiedzania targów.

Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017

Wpadłyśmy też na stoisko Batiste zrobić sobie włosy :).

Konferencja Meet Beauty 2017Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017

A potem szybciutko wykład „Kosmetyki mineralne – korzyści ze stosowania oraz alternatywne sposoby wykorzystania” Ewy Szałłkowskiej z Annabelle Minerals. Mała przerwa i warsztaty GOSH COPENHAGEN Pewność Efektu makijażu – Selfie Look, które poprowadziła Anna Mucha.

Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017 Konferencja Meet Beauty 2017

Po warsztatach Gosha przyszła pora na najbardziej wyczekiwany przeze mnie wykład „Social media oragnij to”, który poprowadził Jason Hunt i powiem Wam, że jeśli miałby to być jedyny wykład na Meet Beauty to i tak warto by było przyjechać.

Konferencja Meet Beauty 2017

Jako ostatni odbył się PANEL DYSKUSYJNY „Od bloga do biznesu” w którym uczestniczyły trzy świetne: Ania Kołomycew, Hania Kępa-Szul, Ania Bulwicka. 

Na zakończenie zostały rozstrzygnięte wszystkie konkursy i oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia.

To było moje pierwsze Meet Beauty i bardzo się cieszę, że mogłam w nim uczestniczyć, aż żal było wracać do domu:). Mam wielka nadzieję, że zobaczymy się znowu w przyszłym roku.