Blogujemy linkujemy, czyli pierwsze linkowe party na Glowlifestyle #1

linkowe party na glowlifestyle

Jakiś czas temu zapytałam Was na Facebooku, czy mielibyście ochotę wziąć udział w linkowym party na moim blogu. Chętni byli mam więc nadzieję, że impreza nam się pięknie rozkręci. Chwilę zajęło mi rozeznanie się w temacie i przygotowania, ale mam nadzieję, że się udało i wszystko pójdzie dobrze. W związku z tym mam ogromną przyjemność zaprosić Was na pierwsze na moim blogu linkowe party. Rozsądzicie się wygodnie i częstujcie pyszną kawą i ciasteczkiem.

Zasady:

Zasady są bardzo proste. Party Blogujemy linkujemy! będzie się odbywało raz w tygodniu i wyszło na to, że będzie to piątek. Może to i dobrze, bo przecież to świetny dzień na imprezowanie. Zaproszenia rozdaję wszystkim chcącym wziąć udział i podzielić się linkiem ze swojego bloga. Linki będzie można wstawiać od piątku do poniedziałku wieczorem, potem przycisk nie będzie już aktywny i trzeba będzie czekać na kolejny piątek.

Żeby było miło i wszyscy dobrze się bawili mam do Was kochani prośbę. Odwiedźcie przynajmniej jedną osobę i zostawcie na jej blogu komentarz. Oczywiście nie ma limitu, im odwiedzicie więcej osób tym lepiej. Ja jako gospodyni mam zamiar odwiedzić wszystkich moich gości.

Jak dodać link?

Na końcu każdej notki z linkowym party będzie niebieski przycisk z napisem „ add your links!”, w który należy oczywiście kliknąć. Następnie wklejamy swój link w okienko „link”. Po kliknięciu w okienko „link title” tytuł powinien pojawić się automatycznie. Na koniec naciskami przycisk „done” i gotowe.

Linki dodajemy od piątku do poniedziałku, pamiętajcie koniecznie o odwiedzinach u innych uczestników, ale przede wszystkim

BAWCIE SIĘ DOBRZE!.