Bispol Diamond Chic świeca zapachowa w szkle

Bispol Diamond Chic świeca zapachowa w szkle

Jeszcze nigdy przenigdy nie pisałam o świecach, co nie znaczy, że ich nie lubię, wręcz przeciwnie. Uwielbiam nastrojowy blask płonącej świecy. Nie mam co prawda dużego doświadczenia z zapachowymi świecami, ale mam nadzieję, że z biegiem czasu będzie z tym coraz lepiej. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć jak sprawdziła mi się Bispol Diamond Chic świeca zapachowa w szkle.

Zacznę od tego, że świeca prezentuje się bardzo ładnie. Grube przezroczyste szkło z minimalistyczną naklejką w kolorze lawendy, a w środku biały pachnący wosk. Świeca jest przyjemnie nastrojowa szczególnie, kiedy jest zapalona. Ma świeży, przyjemny zapach, taki jak ładne kobiece perfumy. Trochę kwiatowy i trochę orientalny, czuć to może bardziej kiedy się ją wącha jeszcze nie zapaloną. Nie jest to jednak mocno wyczuwalny aromat.

Zwykle paliłam ją w salonie, który ma sporą powierzchnię i powiem Wam, że zapach był bardzo słabo wyczuwalny. Czułam go dopiero, kiedy siadałam na kanapie, przy ławie gdzie paliła się świeca. Mówiąc prawdę liczyłam, że aromat świecy będzie mocniejszy.

Bispol Diamond Chic świeca zapachowa w szkle

Pomyślałam, że może pomieszczenie jest za duże dlatego zapach znika, zabrałam więc świece do łazienki, która jest o wiele mniejsza, żeby umilała mi wieczorne kąpiele. Postawiłam ją sobie na wannie i rzeczywiście w trakcie kąpieli czuć ją było zdecydowanie mocniej, ale też i ja byłam bardzo blisko palącej się świecy. Chyba nawet za blisko, bo zapach okazał się na małej powierzchni duszący i podrażniał gardło. Nie tylko ja to zauważyłam, więc nie mam wątpliwości, że tak się dzieje. W związku z tym świeca wraca znowu do salonu, tu nikomu nie przeszkadza, a prezentuje się ładnie.

Musze też wspomnieć, że pali się bardzo długo i wypala dość równomiernie. Pierwsza przygoda ze świecą zapachową, mimo iż nie do końca udana, nie zraża mnie do nich. Chętnie jeszcze coś wypróbuję, tylko musicie mi koniecznie doradzić co.

Znacie świece Bispol? Jaką fajną świecę zapachową mogę kupić stacjonarnie?