Podkład Eveline Liquid Control HD

Podkład Eveline Liquid Control HD


Podkład Eveline Liquid Control HD chodził za mną przez jakiś czas i w końcu dałam się na niego skusić w trakcjie ostatnej promocji na kolorówkę w Rossmanie. Jeśli jesteście ciekawi jak sprawdził się przy mojej mieszanej cerze, to zarprasam do czytania.


Podkład Eveline liquid Control HD


Podkład znajduje się w smukłej butelce z matowego szkła. Aplikujemy go za pomocą pipety. Podkład jest bardzo płynny. Jeśli chodzi o kolorystykę to mamy tu 6 różnych kolorów w tym i takie dla dziewczyn z jasną cerą.

Podkład Eveline Liquid Control HD 030


Ja wahałam się między kolorem 030, a 040 i w końcu wybrałam 030 Sand Beige i w sumie na lato mógłby być ciemniejszy, ale teraz jest już całkiem ok. Kolor jest ładny, ale dość ciemny zdecydowanie nie dla jasnych cer, ale dla dziewczyn takich jak ja będzie jak najbardziej ok. Nie jest pomarańczowy i ładnie dopasowuje się do koloru skóry. Wtapia się w nią, tak że praktycznie nie widać różnicy. Na mojej skórze w ogóle nie ciemnieje. Kryje dobrze i tak jak mówi producent krycie można budować. Zwykle nakładam jedną warstwę, ale zdarzyło mi się nie raz nałożyć, kiedy nie chciało mi się sięgać po korektor nałożyć dwie i wyglądał na twarzy równie dobrze. Ma lekką, powiedzieć bym mogła nawet, że wodnistą konsystencję, nie tworzy efektu maski.

Podkład Eveline liquid Control HD kolor 030 to bardzo ładny beż

Podkład Eveline Liquid Control HD 030

Podkład Eveline Liquid Control HD 030 swotch

Jeśli chodzi o wykończenie nie jest ono matowe, raczej satynowe. Koloryt jest ujednolicony, a skóra wygląda promiennie. Nakładam wszystkie podkłady palcami i w przypadku Eveline Liquid Control HD też tak robię i podkład aplikuje się świetnie.


Nosi się go bardzo komfortowo, skóra wygląda w nim naprawdę ładnie praktycznie przez cały dzień. Ja mam cerę mieszaną w kierunku tłustej bywa, że i trądzikową. Oczywiście jak przy każdym podkładzie w ciągu dnia zaczynam się świecić, nawet jeśli użyję pudru. Jednak nie wygląda to źle, ostatnio używam go praktycznie cały czas i do pracy i na co dzień i na jakieś wyjścia. Dzięki swojej lekkiej konsystencji nie obciąża skóry i nie zapycha jej.

Może i nie jest to podkład idealny, ale przy mojej kapryśniej cerze już dawno przestałam o takim marzyć. W promocji załaciłam za niego jeśli dobrze pamiętam chyba 26 zł i to była świetna cena. Uważam że warto się mu przyjrzeć. Zobaczcie jak ładnie Podkład Eveline liquid Control HD wygląda na twarzy. Musicie wiedzieć, że moja skóra ma gorszy czas, a zmiany tądzikowe są praktycznie niewidoczne. Nie używałam korektora,jedynie nałożyłam drugi raz podkład w newragicznych miejscach.


Jedyne co zauważyłam, to prawie każdy z podkładów stojących na półce Rossmanna był jakby rozwarstwiony. Chociaż nie do końca, po prostu nad podkładem była ociupina przezroczystego płynu. Spytałam o to panią, która pomagała mi dobrać kolor i powiedziała mi, że one już takie przychodzą. Swoją butelkę wzięłam bez tego efektu. Jednak to chyba taka ich uroda, bo nawet na opakowaniu jest napis „przed użyciem wstrząsnąć”.

Dajcie mi koniecznie znać jaki jest wasz ulubiony podkład i czy znacie podkłady
Eveline Liquid Control HD ?