Mexmo mały skośny pędzel do eyelinera nr 660 + Blogujemy linkujemy #21:)

skośny pędzel do eyelinera

Przy robieniu kresek dobry pędzel do eyelinera to niezwykle ważna sprawa. Mam ich kilka, ale parę tygodni temu do ich grona dołączył mały skośny pędzel do eyelinera nr 660 od Mexmo i od tamtej pory stał się moim ulubieńcem.

Początkowo myślałam, że będę go używać do wosku do brwi, jednak kiedy już do mnie przyszedł zmieniłam zdanie. Okazało się, że znacznie lepiej nadaje się do malowania kresek.

skośny pędzel do eyelinera

Pędzelek jest naprawdę niewielki. Wszystkie inne, które mam są od niego dużo większe i grubsze.

skośny pędzel do eyelinera

Jednak dzięki temu jest niezwykle precyzyjny i można nim malować nawet bardzo cienkie kreski. Oczywiście jeśli mamy ochotę na grubsze to też nie ma problemu.

skośny pędzel do eyelinera

Pędzelek jest bardzo starannie, solidnie i estetycznie wykonany. Wygląda profesjonalnie, jest dobrze wyważony, świetnie leży w dłoni i bardzo wygodnie się nim maluje. Jest zrobiony z syntetycznego włosia, więc mogą używać go nawet alergicy. Włosie ma przycięte na skos, dzięki czemu maluje się nim jeszcze lepiej. Odkąd go mam, do kresek używam praktycznie tylko jego.

Poprzednio najczęściej sięgałam po pędzel z Inglota. Dla porównania zrobiłam obu zdjęcia i Mexmo jest o wiele mniejszy, ma za to dłuższy trzonek.

skośny pędzel do eyelinera skośny pędzel do eyelinera

Ze względu na to, że jest cieniutki i bardzo precyzyjny świetnie sprawdziłby się także przy stylizacji brwi. Myślę, że bez problemu można by nim domalowywać nawet pojedyncze włoski. Ja na razie swoje brwi zapuszczam, efekt jest jednak dość mizerny i chyba muszę się zdecydować na jakiś cień do brwi i w końcu nauczyć się je malować.

Mały skośny pędzel do eyelinera nr 660 możecie kupić w sklepie internetowym Mexmo, kosztuje 25 zł. Rzucie okiem bo mają tam wiele innych świetnie wyglądających pędzli.

Na koniec jak co piątek zapraszam Wszystkich na linowe party 

Wpisy dodajemy za pomocą niebieskiego przycisku. W pierwszym wierszu wrzucamy link do wpisu, w drugim tytuł posta, a w trzecim swojego maila. Wszystkim będzie też na pewno bardzo miło jeśli poodwiedzamy się nawzajem.

Zapraszam Was serdecznie i bawcie się jak zwykle dobrze