Wasze sposoby na wypadające włosy?

sposoby na wypadające włosy
Ostatnio zauważyłam, że włosy znowu zaczęły mi wypadać garściami, a już dawno nie miałam z tym problemu. Zastanawiam się co może być tego przyczyną, nic w sumie ostatnio nie zmieniałam w ich pielęgnacji. Jedyne co mi przychodzi do głowy to szampon i odżywka z Elseve ta czerwona do włosów farbowanych. Zaczęłam używać tego zestawu jakieś 1,5 miesiąca temu, chociaż nie wiem bo zarówno szampon i odżywka wydają mi się bardzo dobre. Wcześniej co prawda używałam bardziej naturalnych szamponów i stosowałam wcierki na skórę głowy. Farbę od dawna stosuję tę samą, suszarki i prostownicy praktycznie w ogóle nie używam. Jeśli już to zdarza mi się to bardzo sporadycznie.

Zastanawiam się jak temu zaradzić, bo jestem dość przywiązana do moich włosów i nie chciałabym, ich stracić;). Przejrzałam już porady w internecie, ale bardzo jestem ciekawa Waszych sprawdzonych sposobów na wypadające włosy.
Wcierki:
Najczęściej polecane to Jantar bursztynowa ( u mnie się niestety nie sprawdziła https://glowlifestyle.pl/wlosy-bursztynowa-odzywka-do-wlosow-i-skory-glowy-jantar-chyba-jednak-nie-dla-mnie ).
Druga polecana to Joanna Rzepa i tę wcierkę bardzo lubię i serdecznie Wam polecam. Mam do niej tym bardziej sentyment, bo to był pierwszy zrecenzowany przeze mnie na blogu kosmetyk – https://glowlifestyle.pl/wlosy-joanna-rzepa-kuracja-do-wlosow-przetluszczajacych-sie-ze-sklonnoscia-do-wypadania
Próbowałam też innych produktów do wcierania we włosy, ale ze względu na wrażliwą skórę głowy nie wszystkie mi się sprawdzają. Mogę jedynie jeszcze polecić ampułki Seboradin.
Jeśli chodzi o suplementy diety to niestety brakuje mi bardzo systematyczności przy ich spożywaniu. Brałam Skrzypowitę, Renovastin (https://glowlifestyle.pl/wlosy-czy-bede-zadowolona-z-nowych-pomocnikow-i-czy-wlosy-w-koncu-przestana-wypadac ), ale przy niczym nie wytrwałam na tyle długo, aby zauważyć wymierne rezultaty.
W związku z czym mam do Was ogromną prośbę, opiszcie proszę w komentarzach jak radzicie sobie z wypadającymi włosami.