Tołpa Green – Łagodny płyn micelarny – tonik 2w1.

Tołpa łagodny płyn micelarny i tonik 2w1 glowlifestyle.pl-001

Tołpa ze swoją serią Green całkiem niedawno zagościła w Biedronkach, korzystając z tego że mam ją pod ręką, postanowiłam wypróbować parę kosmetyków, zwłaszcza że ceny w porównaniu z innymi sklepami są konkurencyjne. Ostatnio pisałam Wam już o Łagodnym żelu do mycia twarzy i oczu, a dzisiaj chcę Was zapoznać z drugim produktem – Tołpa Green – Łagodny płyn micelarny – tonik 2w1.

Co obiecuje producent?

Tołpa łagodny płyn micelarny i tonik 2w1 glowlifestyle.pl-002Tołpa łagodny płyn micelarny i tonik 2w1 glowlifestyle.pl-004Tołpa łagodny płyn micelarny i tonik 2w1 glowlifestyle.pl-003

Skład:

Tołpa łagodny płyn micelarny i tonik 2w1 glowlifestyle.pl-005

Jak kosmetyk sprawdził się u mnie?

Płyn micelarny – tonik 2w1 Tołpa Green kupujemy w okrągłej, poręcznej 200 ml butelce, z przezroczystego plastiku. Dozuje się go łatwo, wystarczy wcisnąć zakrętkę z jednej strony i nalać na wacik. Szata graficzna tak jak w przypadku całej serii, utrzymana jest w naturalnych kolorach. Mnie bardzo podobają się chabry.

Tołpa łagodny płyn micelarny i tonik 2w1 glowlifestyle.pl Tołpa łagodny płyn micelarny i tonik 2w1 glowlifestyle.pl-006

Tak samo jak w przypadku żelu kosmetyk nie zawiera sztucznych barwników, PEG-ów, SLS-u, silikonów, parabenów, parafiny i donorów formaldehydu. Zawiera natomiast wyciąg z bławatka i lukrecji. I tak samo jak żel, nie jest to produkt dla każdego. A czemu? A no temu, że jest bardzo delikatny i jeśli ktoś kupi go, żeby zmywać nim mocny makijaż to się niestety może się rozczarować. Płyn ten według mnie nadaje się do wstępnego demakijażu, radzi sobie z podkładem i pudrami, ale tusze i eyelinery to już całkiem inna bajka. Nie mówię, że nie da się nim ich zmyć, ale trzeba się sporo namęczyć. Ja kupiłam go natomiast kiedy skończył mi się tonik i własnie w takiej roli używam go najczęściej.

Moim zdaniem dobrze odświeża i tonizuje skórę. Najczęściej stosuję go rano kiedy się spieszę i nie mam ochoty używać żelu do mycia buzi, albo w trakcie dnia, kiedy wiem że już nigdzie nie będę wychodzić i chcę się pozbyć makijażu.  Nie podrażnia mojej skóry, nie szczypie nie piecze, oczy przemywam nim sporadycznie, bo do ich demakijażu wolę używać olejku, albo dwufazowego płynu. Nie powoduje zapychania mojej skóry, nie lepi się, chociaż zaraz po przetarciu, czuję na twarzy taką delikatną powłoczkę, która jednak znika po wyschnięciu skóry.

Cena tego kosmetyko to nie całe 15 zł. Czy się opłaca? To zależy czego szukacie, jeśli produktu, którym chcecie wykonać cały demakijaż to raczej nie, ale jeśli zależy Wam na toniku, to jak najbardziej można się skusić:).

Inne kosmetyki z tej linii możecie obejrzeć poniżej:

Znacie płyn micelarny i tonik 2w1 ? Używałyście może innych produktów z serii Tołpa Green, szczególnie ciekawa jestem balsamów?