Semilac 014 dark violet dreams, czyli manicure w kolorach jesieni :)

Semilac w kolorze jesien www.glowlifestyle.pl-009

Ostatnio pokazywałam Wam na Istagramie, moje paznokcie z miesięczną hybrydą. Tak wyszło, że nie miałam się kiedy wybrać na ściąganie i muszę Wam powiedzieć, że paznokcie trzymały się super, gdyby nie odrost i jedno złamanie, można by je było jeszcze spokojnie nosić. Nie było żadnych odprysków, ani ubytków. Doszłyśmy, więc do wniosku z Asią, która robi mi hybrydy, że mam idealne paznokcie do hybryd :). Po takim stwierdzeniu ciężko mi się było nie zdecydować na kolejny, tym razem ciałkiem już jesienny manicure, w którym główną rolę gra Semilac 014 dark violet dreams.

Myślałam o brązach, może ciemnych czerwieniach, ale koniec końców na paznokciach wylądowała śliwka w połączeniu z beżowo – szarym. Wyszło elegancko i tak jak chciałam bardzo jesiennie. Zresztą oceńcie sami.

semilac 014 dark violet dreams semilac 014 dark violet dreams

semilac 014 dark violet dreams semilac 014 dark violet dreams

Kolory użyte do zrobienia manicure to tak jak wspominałam 014 dark violet dreams i 017 grey, chociaż dla mnie to taki bardziej beżowo-szary kolor. Jeśli się trochę przyjrzycie na serdecznym palcu będziecie mogli zauważyć urocze zdobienie, przypominające trochę delikatną koronkę. Złamany paznokieć na palcu wskazującym został przedłużony, dzięki temu nie trzeba było skracać reszty.


Ciekawa też jestem czy zauważyliście, że co prawda bardzo powoli, ale zmieniam kształt paznokci? Przez większość życia nosiłam kwadraty, a teraz moje paznokcie coraz bardziej przypominają migdały. Zestawiłam zdjęcie z marca tego roku z obecnym, żeby zmianę było lepiej widać:

semilac 014 dark violet dreams

Co myślicie? Który kształt wygląda u mnie lepiej? 

Nie byłam przekonana do migdałów, ale muszę przyznać, że podobają mi się coraz bardziej.

Zdradźcie jakie kolory goszczą jesienią na Waszych paznokciach i napiszcie mi koniecznie jaki kształt wolicie :).