Miss Sporty Precious Pearl lakier do paznokci nr 05 – cudny kolor z efektem syrenki :)

Miss Sporty Precious Pearl

 Moje paznokcie w końcu odżyły po hybrydach, odrosły i się wzmocniły, mogę więc szaleć z kolorami.  W zeszłym tygodniu dotarła do mnie paczka niespodzianka od Miss Sporty, a w niej miedzy innymi cztery piękne lakiery z nowej kolekcji Precius Pearl. Najpiękniejszy z nich to Miss Sporty Precious Pearl lakier do paznokci nr 05. Nie mogłam się mu oprzeć i od razu wylądował na moich paznokciach. Zobaczcie sami jaki jest piękny.

Producent zapewnia, że Precious Pearl Miss Sporty, to piękne opalizujące lakiery, które mienią się niczym perła. Odcień nr 050 został zainspirowany najcenniejszym skarbem morza, czyli perłą. W sumie w kolekcji są cztery kolory lakieru.

Miss Sporty Precious Pearl Miss Sporty Precious Pearl

Nr 050 po prostu zachwycił. Mimo tego, że miałam świeżo pomalowane paznokcie, zmyłam je i sięgnęłam po lakier Miss Sporty. Na początku uwiódł mnie oczywiście kolor. Piękny w zależności od światła mieniący się na zielono albo niebiesko. Z mnóstwem różnokolorowych drobinek, wśród których  przeważają złote i srebrne, ale można się też dopatrzyć jasnozielonych i niebieskich. Wygląda po prostu obłędnie i przywodzi na myśl głębię oceanu.

Miss Sporty Precious Pearl

Jednak lakier przyciąga nie tylko kolorem. Ma świetną konsystencję nie za rzadką i nie za gęstą i bardzo wygodny pędzelek.

Miss Sporty Precious Pearl

Świetnie kryje i prawdę mówiąc wystarczy nawet jedna warstwa, ale dla własnego komfortu psychicznego nakładam dwie. Schnie szybko i to jet kolejny jego plus.

Miss Sporty Precious Pearl

Miss Sporty Precious Pearl

Doskonały na wieczór na imprezę, ale także na co dzień. Zdecydowanie przyciąga wzrok i zwraca uwagę koleżanek. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Miss Sporty Precious Pearl Miss Sporty Precious Pearl Miss Sporty Precious Pearl Miss Sporty Precious Pearl Miss Sporty Precious Pearl Miss Sporty Precious Pearl

Trwałość jest zadowalająca. Na podkładzie i bez top coatu trzyma się u mnie trzy dni. Zaznaczam, że jak na mnie to długo, bo z moich paznokci lakiery schodzą bardzo szybko.

Mam  jeszcze  trzy kolory do przetestowania i mam nadzieję, że będą tak bezproblemowe w użyciu jak numer 050. Coś czuję, że ten odcień lakieru Miss Sporty będzie bardzo często gościł na moich paznokciach.

Jak Wam się podoba Miss Sporty Precious Pearl nr 050 ? Widzieliście już nową serię perłowych lakierów Miss Sporty Precious Pearl?