Nocny turbo-krem antycellulitowy z efektem ultradzięków Tołpa

nocny krem antycellulitowy tołpa


Meet Beauty w tym roku co prawda nie odbyło się w wyznaczonym terminie, jednak mimo przeniesienia imprezy na przyszły rok, miłe upominki i tak do nas dotarły. Jednym z nich był ł Nocny turbo-krem antycellulitowy z efektem ultradźwięków od Tołpy, o którym chce wam dzisiaj opowiedzieć.

Cellulit! Która kobieta go nie doświadczyła? Na pewno nie jednej z nas spędza on sen z powiek, ale są też takie w tym ja, które wiedzą, że jest i nie przejmują się nim aż tak bardzo. No trudno. Nie przeszkadza mi to jednak próbować coraz to nowych specyfików na cellulit.


Przeczytaliście pewnie ostatnie zdanie i tak jak ja myślicie sobie, że z tymi ultradźwiękami to producenta poniosła fantazja :). Producent obiecuje zmniejszenie obwodu uda do 1 cm oraz o redukcję cellulitu do dwóch stopni. Pomijając jednak ten szczegół przejdzmy do samego kremu i jego działania.

Nocny turbo-krem antycellulitowy


Jak widzicie Nocny turbo-krem antycellulitowy Tołpa zużyłam do samego końca i zrobiłam to w sumie z przyjemnością. Ma ładny zapach, fajne opakowanie i przyjemną konsystencję, która nie jest zbyt ciężka. U mnie krem się dobrze rozsmarowuje i wchłania w skórę.

Nocny turbo-krem antycellulitowy

Jak się spisał Nocny turbo-krem antycellulitowy z efektem utradzwięków?


Na specyfiki na cellulit patrzę trochę inaczej niż większość kobiet. Widzę, że dzielimy się najczęściej na przeciwniczki, które nie wierzą w jego działanie i te które ciągle mają nadzieję. Naiwna nie jestem i wiem, że bez ćwiczeń i diety samym kremem cudów nie zdziałam, dlatego od kosmetyków na cellulit wymagam ujędrnienia, napięcia skóry i nawilżenia jej. Wydaje mi się, ze w tym zakresie spisują się one lepiej niż zwykłe balsamy.

Skład:

Nocny turbo-krem antycellulitowy

Jeśli o to chodzi, to Nocny turbo-krem antycellulitowy Tołpa spisał się naprawdę dobrze. Cellulit mi oczywiście nie zniknął, ale skóra stała się bardziej jędrna, elastyczna i nawilżona, no i zwyczajnie wygląda lepiej.

Jestem bardzo ciekawa, do której grupy należycie, zwolenniczek czy przeciwniczek kosmetyków na cellulit? Znacie może Nocny turbo-krem antycellulitowy ?