Naturalny Krem Odżywczy Biotaniqe – świetny krem do ciała :)

Naturalny Krem Odżywczy Biotaniqe

Naturalny Krem Odżywczy Biotaniqe znalazł się zarówno we wrześniowym, jak i październikowym pudełku Shinybox. Początkowo mnie nie ucieszył, bo kremów do twarzy mam w kolejce kila, a ten w dodatku jest odżywczy, czyli pewnie dla mojej mieszanej skóry za ciężki. Jenak za chwile mnie oświeciło. Przecież to nie musi być krem do twarzy, bo równie dobrze można go używać do całego ciała. 

Moje obawy o to, że krem będzie ciężki, skoro jest odżywczy okazały się bez zadane, bo Naturalny Krem Odżywczy Biotaniqe ma bardzo przyjemną i lekką konsystencję. Taką między musem a bitą śmietaną. Ma też biały perłowy kolor. Mo rozsmarowaniu wchłania się w skórę błyskawicznie, nie pozostawiając na niej żadnej lepiej warstwy. Krem ma także, świeży przyjemny zapach.

Naturalny Krem Odżywczy Biotaniqe

Opakowanie to jasnoniebieski, plastikowy słoiczek z białą zakrętką. Ja mam dwie pojemności 75 i 150 ml. W środku jest dodatkowo zabezpieczony sreberkiem.

Producent deklaruje nam, że jest krem naturalny, ale ja się tu nie do końca mogę zgodzić. Owszem krem posiada naturalne składniki, ale są i takie, które z naturą nie mają nic wspólnego.

Skład:

Naturalny Krem Odżywczy Biotaniqe

Na szczęście znajdziemy tu sporo tych dobroczynnych dla skóry składników takich jak  wodza proaQua z technologią probiotyczną,  D-Panthenol, olej z opuncji figowej, a także olej słonecznikowy, gliceryna, witamina E.

Dla mnie to świetny krem do ciała, chociaż przyznam, że zdarzyło mi się nim posmarować parę razy buzię i również było ok. Dzięki swojej lekkiej konsystencji rozsmarowuje się go bardzo szybko. Spokojnie można go używać nie tylko wieczorem, ale i rano, bo nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy.

Sprawia, że skóra jest nawilżona, odżywiona i bardziej elastyczna. Dodatkowym atutem jest przyjemny zapach. Moim zdaniem, to świetny krem do ciała i z przyjemnością używam go zamiast balsamu. Sprawdza się nawet w miejscach, gdzie moja skóra mocniej się przesusza. Używam go naprawdę z dużą przyjemnością. Wypróbujcie go koniecznie, jeśli będziecie mieć okazję tym bardziej że cena jest naprawdę przyzwoita.

Dajcie mi koniecznie znać, czy mieliście może Naturalny Krem Odżywczy Biotaniqe, a może znacie inne produkty tej firmy? Dla mnie to nowość.