134 Red Carpet i 037 Gold Disco, czyli idealny duet na weselny manicure :)

134 Red Carped i 037 Gold Disco

Jak dawno na blogu nie pokazywałam Wam hybryd. Stęskniłam się za nimi, ale o to są i to nie byle jakie, bo w wydaniu weselnym.

Przez kilka miesięcy nie mogłam sobie pozwolić na noszenie hybrydowego manicure, bo moje paznokcie były w opłakanym stanie. Udało mi się je jednak wyprowadzić na prostą i jestem przekonana, że duży wpływ na taki stan rzeczy miało to, że zwyczajnie pozwoliłam im odpocząć. Do tego fajna odżywka do paznokci i tabletki na włosy i paznokcie.

Spokojnie mogłam sobie więc pozwolić na hybrydowy manicure tym bardziej, że była ku temu świetna okazja- wesele. W takim wypadku najlepiej postawić na trwałość oraz wygodę i nie musieć się martwić, że coś odpryśnie.

Sukienkę miałam w pastelowym kolorze, połączenie pudrowego różu z brzoskwinią, do tego skórzane i złote dodatki. Na paznokcie wybrałam czerwień ze złotem. Wybór może nie oczywisty  do takiego zestawienia kolorystycznego, ale moim zdaniem wszystko pasowało idealnie.

Padło oczywiście na Semilaca i tym razem zdecydowałam się na kolor 134 Red Carpet i 037 Gold Disco jako dodatek tylko na małym palcu.

134 Red Carpet i 037 Gold Disco 134 Red Carpet i 037 Gold Disco

Wyszło super i pasowało idealnie. Czerwień to taki trochę pomidor połączony z maliną, piękny i zdecydowanie rzucający się w oko kolor. Złoty dodał mu smaczku i sprawił, że manicure stał się bardziej imprezowy.

134 Red Carpet i 037 Gold Disco 134 Red Carpet i 037 Gold Disco

A tu jeszcze możecie rzucić okiem jak pasował do całości. Zdjęcie może nie najlepsze ale niestety jedyne, na którym widać wszystkie elementy :).

134 Red Carpet i 037 Gold Disco

Dajcie koniecznie znać jak Wam się podoba takie zestawienie kolorów, czy 134 Red Carpet i 037 Gold Disco dają radę do tej sukienki?