NIVEA INVISIBLE BLACK & WHITE FRESH i bez problemu możesz nosić się na czarno :)

Pinterest

 

Miniony weekend uraczył nas piękną pogodą. Słońce i ciepło sprawiło, że miałam ochotę cały czas spędzać na dworze. W końcu mogłam też włożyć moją ulubioną sukienkę i ramoneskę bez obawy, że zamarznę. Jak widzicie czarny to jeden z moich ulubionych kolorów, a dzięki NIVEA INVISIBLE BLACK & WHITE FRESH mogę się nim cieszyć bez obaw, że moje ulubione ubrania zostaną zniszczone.

W marcu chwaliłam się Wam, że zostałam przyjaciółką Nivea, ale tak naprawdę z kosmetykami tej firmy przyjaźnię się od lat. Moja mama zawsze miała w domu jakiś produkt Nivea i ja także chętnie po nie sięgam.

NIVEA INVISIBLE BLACK & WHITE FRESH

Będąc przyjaciółką Nivea, od czasu do czasu będę testować ich nowości. Tym razem trafiły do mnie dwa antyperspiranty NIVEA INVISIBLE BLACK & WHITE FRESH damski i męski. Ja zwykle używam antyperspirantów różnych firm, za to mój mąż od lat jest wierny Nivea, co jak się możecie domyślić, świadczy o tym, że sprawdzają się u niego świetnie.

NIVEA INVISIBLE BLACK & WHITE FRESH

Nowy antyperspirant Nivea Black&White to produkt opracowany ma nam zapewnić mocną i niezawodną ochronę przed poceniem się. Nie pozostawia plam ani na białych, ani na czarnych ubraniach. Przyznam, że jak do tej pory miałam tylko jeden taki produkt i był to naturalny dezodorant. On rzeczywiście nie pozostawiał śladów na ubraniach. Antyperspirant Nivea ma nowy, orzeźwiający, świetny na wiosnę zapach. Producent zapewnia nam też 48 – godzinną ochronę przed poceniem.

NIVEA INVISIBLE BLACK & WHITE FRESH

Najczęściej stosuję antyperspiranty w sztyfcie, bo spraye, które używałam zwykle strasznie pyliły i pryskając się nimi, ciężko było złapać oddech. Na szczęście przy Nivea nie ma tego problemu. Dodatkowo jest bardzo delikatny i łagodny dla skóry. Nie podrażnia nawet po goleniu. Jeśli chodzi o ochronę, to nie umiem Wam powiedzieć czy działa te 48 godzin, bo zdecydowanie częściej biorę prysznic. U mnie zwykle zapewnia mi ochronę przed poceniem przez cały dzień, ale ja używam go raczej więcej niż mniej.

NIVEA INVISIBLE BLACK & WHITE FRESH

Natomiast jestem zachwycona jego świeżym zapachem, a także tym, że nie plami moich ubrań, które w zdecydowanej większości są właśnie czarne lub białe, ewentualnie szare. Zawsze bardzo denerwują mnie ślady, które zostawia antyperspirant tymczasem z NIVEA INVISIBLE BLACK & WHITE FRESH mogę bez obawy nosić się na czarnoNIVEA INVISIBLE BLACK & WHITE FRESH

Dajcie znać, czy są wśród Was przyjaciółki Nivea? I koniecznie pochwalcie się swoimi ulubionymi antyperspirantami.

Share and Enjoy

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Ja zawsze stawiam na wariant „invisible”, bo zdecydowana większość moich ubrań jest czarna, ciemna, albo przeciwnie – biała. Wybieram sztyfty, bo jakoś nie umiem zaufać sprayom… Nivei jeszcze nie miałam, ale czuję się zachęcona.

  • Ja też najczęściej sztyfty, bo mi się wydaje że one jeszcze najlepiej na mnie działają. W sprayach wkurza mnie to że strasznie pylą i nie da się oddychać, na szczęście Nivea taki nie jest :). Ja mam trochę problem z nadmierną potliwością i tu sztyfty lepiej sobie radzą, ale to też zależy jakie :). Tego używam po prostu na bogato i daje radę :), a zapach jest naprawdę super 🙂

 • zapach jest świetny – taki wiosenny, rześki. Co do działania to u mnie wypada na plus choć zdecydowanie bardziej wolę sztyfty i kulki 😉

 • Też go testuję i muszę powiedzieć, że miło mnie zaskoczył 🙂

  Pachnie ładnie i co najważniejsze dla mnie, nie dusi mnie po rozpyleniu jak inne Nivea 🙂 siła rozpylenia też mi odpowiada.